Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A feltételezett ovulációtól...

A feltételezett ovulációtól szinte menstruációig tartó közti vérzésnek lehet az az oka, hogy nem is volt ovuláció? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

Nem piros, kb. 2-3x egy nap egy kisebb barna pecsét.

Jövő héten megyek orvoshoz, de kíváncsi vagyok.


2020. máj. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet hormon probléma, mióma, méhszájseb..
2020. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kiderült valami?Nálam ugyanez van és érdekelne.

2020. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam SZTK-ban is meg magánban is és mindkét helyen azt mondták, valószìnűleg progeszteronhiány. Nekem úgy tűnt, mindkét orvos csak ráfogta, nem igazán tűntek határozottnak. Igazábòl azóta se vagyok biztos benne, mi lehetett ez, mert 2x1 progeszteront már akkor szedtem, annyi javaslatot kaptam, szedjek 3x1-et.
2020. júl. 30. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm.Nálam még csak annyi, hogy nincs mióma stb. Progit még nem tudtak nézni, mert mikor akartak megjött 20 napra...

Azóta 3 hónapja rendes ciklusom van ovulációval és nekem is van kis pecsét.

2020. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem időben jött meg, viszont ha neked ennyivel hamarabb megjött, nálad szerintem tényleg az van. (nem vagyok orvos, azok alapján tippelek erre, amiket olvastam :) )
2020. júl. 31. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hát majd kiderül remélem :)
2020. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!