Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha...?

Lehetek terhes, ha...?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lehetek-e terhes, ha nem feküdtem le senkivel. Azt tudom, hogy így konkrétan nem lehetek, de maszturbáltam. A testem érzékelheti azt, hogy terhes vagyok (álterhes)? Április 11.-e körül volt a menzeszem, utána maszturbáltam. Úgy gondolom most kellene megjönnie a napokban, bár semmi jelet nem látok, hogy ez megtörténne (igaz, nekem sosem fáj a hasam, meg semmi ilyesmi előtte, csak megérzésből szoktam tudni, hogy meglesz). Abból gondoltam az álterességre, hogy 1. Még nem jött meg. 2. A hasam úgy veszem észre, hogy megnövekedett, úgy áll mintha terhes lennék (bár ezt lehet, hogy csak én képzelem be, ha szükséges tudok képet csatolni). Lehetek álterhes? Mert én nagyon nem szeretnék terhes lenni és remélem megjön a menzeszem. Igaz álmodoztam arról, hogy milyen lenne, ha lenne kisbabám és a jövőben MAJD szeretnék, de nem most. Úgy gondolom ez kevés ahhoz, hogy terhes legyek, de nagyon félek, hogy a testem úgy érzékeli, hogy babát várok.

2020. máj. 18. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha te vagy Szűz Mária reinkarnációja, akkor esélyes.
2020. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2020. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Így nem lehetsz terhes. Álterhesség meg nem hiszem, hogy ilyen lenne. Lehet, hogy még nem állt be fix hosszúságúra a ciklusod, ezért késik most.
2020. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén... mitől lennél terhes? Maszturbálástól nem... ennyi erővel a takaródtól is vagy mi?


Álterhesség sem ilyen.... amúgy is a mensi idejében felpuffad az ember.... álterehesség esetén követi az ember szervezete a terhesség idejét, tehát max 4 hónap múlva nőne a hasad... de ezt is max az képes produkálni aki valóban szexelt....


Nem is szexelj míg nem nősz fel, mert ez borzalmas, hogy már most ilyenen kattogsz. Ha masztizni van eszed, olvass utána a dolgoknak... Alapvetően annak, hogyan is zajlik le egy fogantatás.

2020. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi idős vagy?


100% hogy nem vagy terhes, nyugodj meg. Amikor tini voltam én is eléggé parás voltam, de azért ennyire nem 😀

2020. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg terhes vagy. Menj el nőgyógyászhoz a problémával, hadd legyen egy jó napja.
2020. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sz*rt olvastam már itt, de ez a csúcs😂😂😂😂😂
2020. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te nyúl!

Az szokott álterhességében össze vissza kaparni meg fészket építeni!

2020. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért az álterhesség esélye megvam, ha vaginásan csináltad. Csatolnád a képet?
2020. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!