Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segitettek ezeka teak,...

Kinek segitettek ezeka teak, es hogyan alkalmazta?

Figyelt kérdés

Cickafark, palastfu, malnalevel, bratcserje.

Borzalmas a ciklusom. Egyelőre kivozsgalas cssk az elso gyermekem elott volt azota szoptattam, most meg virud. Szereznenk babat. A hogorbemen ugy latom h egyik honapban van peteeres a masikban nincs, vagy oltari keson. Amelyikben van, ott is 40 nap korul. Szeretnek proballozni ezekkela teakksl de nem csak a googlira vagyok kivancsi, hanem szemelyes tapasztalatokra is.



2020. máj. 18. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elgepelesekert,felkezzel irtam, de remelem érthető
2020. máj. 18. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Lehet iszod a teákat és más a baj. Az összevissza ciklust nem lehet csak teákkal megoldani, dokinak kellene látnia.
2020. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál teákat.Még jobban összekeverheti a ciklusod.Nézzen rád egy nőgyógyász meg egy endokrinológus.Ezekkel az orvosokkal többre mész és előbb össze jöhet a baba is.
2020. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy valaszoltatok, csak epp nem a kerdesemre.

Mint irtam voltam dokinal. Tudom ennek mi a menete. Tizeneve menstrualok, es mindig ilyen volt, tobb dokit megemesztettem, volt mutetem, stb stb stb. Nyilvan megyek is meg, de ezt is irtam.

Szoval... visszaterve a kerdesem lenyegere, ha valaki olvassa meg.. tapasztalatok?

2020. máj. 18. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem cisztám lett tőlük és ügyeleten kötöttem ki, amellett hogy 92 napos ciklushosszt csináltak.Ezért írtam a 3 válaszba, orvoshoz menj.
2020. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én palastfű és málnalevél teát ittam, barátcserjét kapszulában ettem. Én olyan időszakban próbáltam ezeket amikor a gyógyszert szüneteltetni kellett. Dokihoz is járok. Nekem semmit nem használtak. Valaki dicséri, valakinek teljesen bezavar a ciklusába. Nekem PCO van, lehet azért is nem hatott. De én jobban bízok a gyógyszerekben már ennyi idő után.
2020. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én cickát világ életemben használtam! Ha gombás fertözésem volt, ha más. Mindig segített.

Miòta abba hagytam a fogamzásgátlót voltak gondjaim. Nem tudták megmondani mi. Most tervben van a baba. Még nem sikerült, elkezdtem lh tesztet használni. Akkor feltünt, hogy ovum 16-17. Ciklus nap környékén van és kb 11 napos a luteális fázisom!

Úgy gondoltam elkezdek megint egy cicka kúrát. És mivel, hogy babát is szeretnénk kiegészítettem málna levéllel és palástfüvel!

Ciklus elsö felében két bögre cicka, egy málna. Ciklus második felében 3 palástfü!

Baba nem lett, de az ovumat behozta a cicka ciklus 14.napjára. (Lh teszt, hö is igazolta.)

A palástfü nagyban enyhítette a pms tüneteket(nekem ez áldás) és 14 napos így a luteálisom!

Szóval nekem tökéletes ciklusom lett töle! Ez volt az elsö teás hónapom! Én bízom benne,hogy segítenek!

Az igaz, hogy a cicka cisztásít! Óvastosan kell vele bànni. Nekem még anyum ajánlotta lány koromban. Neki is sokat segített,soha semmi nögyógyászati gondja nem volt, miutàn hasznàlta. 15 éves korom óta használom. Akkor ha van vmi bajom, ha nincs semmi gond, akkor meg kúra szerüen. Sose volt cisztàm!

Barátcserjén is gondolkoztam, de több rosszat olvastam róla,mint jót, nem mertem bevállalni.

Arról is lehet beszèlni a dokival,hogy mit gondol a teákról.

Sok sikert kívánok!

2020. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2020. máj. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!