Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS+IR mellett igaz, hogy...

PCOS+IR mellett igaz, hogy nagyrészt csak kisfiúk maradnak/születnek meg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten, nem tudom honnan vetted ezt a marhasagot!


En pcos vagyok es pm alulmukodesem is van, megis kislanyom van.

Sosem volt vetelesem, o az elso terhessegem.

A masodik is uton, 4het mulva kiderul a neme, megirom! Bar most pont fiut szeretnenk... meglatjuk!

2020. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Doki mondta, hogy a PCOS esetén sok a férfi hormon, és kisfiúk születnek. Szerintem dokit váltok, én ezt nem akarom elhinni :D kell tőletek a cáfolat :D
2020. máj. 19. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De a magzat neme fogantatáskor dől el, nem pedig a terhességi hormonok befolyásolják. :D Nekem két IR+PCOS ismerősöm szült mostanában, mindkét esetben kislányt. :)
2020. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
terhességi=terhesség közben/előtt jelen levő
2020. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár a valaszt nem tudom. De ugye pcos-nél tesztoszterontermelés van. Az embriónál a fejlődés pedig úgy történik, hogy az Y kromoszóma miatt elkezdenek feljődni a herék, amik tesztoszteront termelnek és ennek a hatására alakul ki a nemi jelleg de kromoszomalis nemen ez nem változtat, arról pedig valószínűleg tudnál, ha pcos-es nők gyerekeinel gyakori lenne a hermafroditizmus. Nyilván az orvosnak kéne tudnia, ha nem bízol benne akkor válts mindenképpen. De azért tartsd a diétát és testmozgást is.
2020. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️🤦‍♀️

2 lányom van. Útban a 3. Aki szerintem szintén lány lesz.

2020. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!