Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után mennyire kell...

Korkin kérdése:

Császár után mennyire kell félnem attól hogy a műtétnél vm. Esetleg férresikerült? 11 hónap alatt még 1 kémiai terhességem sem volt.

Figyelt kérdés

Gyakran írják h pozit tesztelnek ideje korán, majd megjön nekik..

A párommal tesót tervezünk, lassan 1 éve nem sikerül, pedig középidőben jókor vagyunk együtt.

Ált.hormont es peteerest nezettem, ezekkel minden ok, de az orvos felvetette hogy erdemes lehet lassan 1 atjarhatosagi vizsgalatra mennem a csaszar miatt.

Aki szinten mutettel szult, tudna tanacsot/tapasztalatot írni?


2020. máj. 19. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ido elotti teszteles esetemben azert erdekes,mert abbol picit megnyugodnek h nincs petevezetek letapadas stb.es tudnam h nem vaktaban lovoldozunk..
2020. máj. 19. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sürgősségi császárom volt. Sajnos nem lett jó vége. A szüléstől számítva a 6.-ik hónapban teszteltem újra pozitívat.
2020. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia! Értem, szívből sajnálom!

Feltételezem akkor a műtétnek rád nézve nem volt komolyabb következménye, hisz spotán teherbe estél fél év múlva.

2020. máj. 19. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Császár, mint nagy hasi műtét szinte kötelezően együtt jár hasi összenövésekkel. Ez nehezítheti a teherbeesést, bár egyáltalán nem biztos, hogy ezt teszi. Nekem több mint 7 évvel utána derültek ki az összenövések.

A tesót azóta is hiába várjuk. (de nekem nem csak a császár van a kórelőzményben)

2020. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sürgősségi császár,utána 7 hónappal később azonnal terhes lettem ahogy próbálkoztunk. Ismeretségi körömben is sok baba jött össze 2-3 császár után is.

Járhat összenövéssel,de ez annyira azért nem gyakori és általában azoknál van ilyen gond akinek több műtét is volt. Egy vizsgálat nem árthat,legalább megnyugszol.Érdekes,hogy én császár előtt nem estem évekig teherbe.

2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszkat!

Jöhetnek még tapasztalatok! :)

2020. máj. 20. 14:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Valakinek van meg esetleg tapasztalata?

Jart valaki ugy hogy letapadt a mütet utän a petevezetöje

Kerlek irjatok!!

2020. máj. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!