Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami módszer ami nálatok...

Van valami módszer ami nálatok már bevált ilyen helyzetben? Neten csak együtt eldöntött esetekre adnak tanácsot.

Figyelt kérdés
Párommal felvettük a babavárót, és 5 éven belül babának kell lennie ha nem akarunk olyan sokat visszafizetni. Jelenleg albérletben lakunk, még keressük a saját otthonukat, ezért is vettünk fel hitelt. Ez sajnos elég nehézkesen megy a férjem túlzott válogatása miatt. Én viszont attól tartok hogy ki fogunk csúszni az időből, ha nem kezdünk el foglalkozni a baba témával. 5 év sok időnek tűnik, de ha komplikációk lépnének fel, azokat is meg kell oldani időben. Tehát én már most elkezdenék próbálkozni, párom inkább később, de még nem tudja mikor. Megszakítással "védekezünk" illetve párom a síkosító spermalassító hatásában bízik, de az elmúlt fél évben nem történt semmi. Ilyen helyzetben hogy lehetnék terhes?
2020. máj. 19. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Felvettük mi is.én ugy voltam vele hogy áá semmi baj nincs velünk,mindig rendben éreztem a ciklusomat.januárban megcsináljuk a gyereket,összel már babázunk. Na most ott járok hogy baba még sehol,orvos még nem foglalkozik velem,mert még rövid ideje probálkozunk. Na és akkor eltelik lassan az elsö év....
2020. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsésebb akkor felvenni ha már a pociban van a baba. Én ragaszkodtam a 12 hetes uh eredményhez. Addig semmit nem intéztem. Onnantól kamatmentes. Persze mivel csak korlátozott ideig lehet élni a lehetőséggel megértem ha valaki úgy is felveszi, hogy nincs gyerek.
2020. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is csak a betöltött 12. hèt után kezdtük intézni, így, hogy még terhes sem vagy, elég lutri. A fèrjed elég bizonytalannak tűnik gyerek ügyben, felfogja, hogy ha nincs baba, akkor ez nagy bukta lesz?
2020. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is csak a12 hetes genetikai után vettük fel.

Ennek annyi oka volt, hogy még szoptattam az idősebb gyereket.


Mindenesetre megszakítottunk az első baba előtt 1 évig, nem lettem terhes../ mi is ház miatt nem élesben, mert bár nem lett volna baj, ha jön, de kényelmesebb volt, hogy később/ majd a 3. Hónapban amikor élesben voltunk együtt.


De ez egy dolog..

Szoptatás alatt 1. Menzesz után azonnal terhes lettem, az volt az első védekezésmentes hónapink.

Termékeny vagyok ezek szeri t nagyon.


Én alap kivizsgálásokat elkezdenék.

A dokinak meg azt kell mondani, hogy 1 éve nem védekeztek..

2020. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
A megszakítás nekünk évtizedekig bevált, de élesben kétszer is lett gyerekünk (3. ill. 5. ciklusban, nem túl fiatalon). Úgyhogy ne azon sírj előre, hogy biztos baj van veled, hanem ne szakítsátok meg. Nem lehet csak félig akarni azt a gyereket.
2020. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!