Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek menzesszel mindig...

Akiknek menzesszel mindig beindult a bélmozgás, azoknak a terhességnél is így volt, vagy pont ellenkezően?

Figyelt kérdés
Puffadás, könnyebb wc-zés? Vagy ez elmaradt, esetleg az ellenkezője volt?
2020. máj. 20. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyorsabb lett az anyagcserém annyit vettem észre. Hol hasmenésem van hol normális.

Jó persze ha nem kapkodva étkezem,mint azelőtt elég volt pár falat. Most odakell figylenem. Lehet ezért gyorsult fel.

2020. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet, nem volt egyértelmű a kérdésem.

A terhesség elejére gondoltam. Mikor elmaradt a menzesz.

2020. máj. 20. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hasmarsom volt, illetve nem az a rohangálós, de bizony agyaltam is, hol marad a szorulás amit a terhességgel hoznak összefüggésbe XD Nekem egész terhesség alatt könnyen ment, kivéve mikor elevitet szedtem... egy hét után abba is hagytam.


Nálam jellemző mensi előtti egy két napba is meg nem várt napján is, és terhesség esetén talán még jobban hasmarsos volt a dolog.

2020. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi változás nem volt az emésztésemben.
2020. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egyik jel pont az volt, hogy semmi nem történt meg, ami egyébként menstruáció előtt meg szokott, tehát nulla PMS tünetem volt. És tudom, miről beszélsz, nekem is így szokott az emésztésem megváltozni menstruációkor. Hát a pozitív tesztnél nem!
2020. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt változás az emésztésemmel az elején. De aztan a terhességem folyamán végig fura tempera állagú volt a kakim. Már alig vártam, hogy termeljek végre egy normalisat (bocs) 😀
2020. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont így történt az első és most a második terhességnél is.
2020. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!