Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4 nappal barnázás,...

Mensi előtt 4 nappal barnázás, majd semmi mit jelenthet? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Menstruáció időpontja előtt 5 nappal iszonyatos mellérzékenység, ilyen erősen nem szokott lenni, már értem mit jelent a 'leszakad a mellem' kifejezés... :D

Másnap szintén, délután pedig együtt voltunk a párommal, rá egy fél órára elkezdtem barnázni, tegnap szintén de már csak kicsit, egy tisztasági betéttel kihúztam a napot, éjjel semmi, most se egyelőre, alkalmazás szerint holnap kéne megjönnie de pár napot szokott tolódni előre vagy hátra, mit jelenthet ez? Mikor teszteljek? Bocsi a 100. ilyen kérdés miatt!



2020. máj. 20. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok de nekem csak 2 csepp volt kb.Pentekre nem várom.
2020. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Majd írd meg kérlek, hogy mi volt ha eszedbe jut :)
2020. máj. 20. 09:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Rendben:) ez a 8ik próbálkozós hónapunk és már nem merek reménykedni 🙄
2020. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezek mind pms tünetek. A kimaradt menzesz előtti terhes tünetek megegyeznek a közeledő vérzés tüneteivel. Az első jel mindenképp a kimaradt vérzés lesz! Tesztelj, ha nem jön meg.
2020. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Pont 1-2 napja volt itt téma, hogy a mellfájdalom és barnázás egyértelműen alacsony progit jelez. Azért szorítok, hogy baba legyen, mert akár az is lehet, de az úgynevezett beágyazódási vérzés, (aminek köze nincs a beágyazódáshoz, hanem az ösztrogén megemelkedés okozza, ami nem csak terhesen jelentkezik) csak egy foltocska, nem pedig egész napos maszatolás.


Bár én merem állítani, hogy minden ellenére bármikor lehet baba, a lényeg, hogy pozi legyen a teszt nem várt napja után :D

2020. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az első babával így volt nekem is


Azt hittem hamarabb megjön


Aztán nem


A mensi esedékes napján halvány pozitív tesztem lett

2020. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves első, drukkolok nagyon :)


Többieknek is köszi a választ :)

2020. máj. 20. 10:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ma van a nemvárt napja, 2 napja van barna, inkább csak reggel és este, és csak wc papíron. Ma is csak reggel volt. Hát kíváncsi leszek. Ha ma nem jön meg, holnap tesztelek.
2020. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is!! Eredményt írj majd!! :)
2020. máj. 20. 10:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Oké! Én is drukkolok mindenkinek, aki babát szeretne! :)
2020. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!