Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős nem alhasi hanem rendes...

Erős nem alhasi hanem rendes hasfájás lehet terhes tünet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este kezdődött az egész kálvária! Ugyanazt ettük a Férjemmel csirkehusi-krumpli vacsorára.. Elötte én nem ettem egész nap csak reggel joghurtot... Borzalmasan elkezdett tegnap este kajálás után kicsivel fájni a hasam.. Nem az alhasam nem a petefészkeim vagy a méhem hanem konkrétan az egész hasam.. Rémes volt,végülis hála isten el tudtam aludni és teljesen jól lettem.. Émelygés szédülés,tényleg erős hányinger rosszúl is voltam azt hittem elrontottam a gyomrom... Bár,ugyanazt ettük.. De én a csirke húst okoltam ...de..Tehát érthetetlen a Férjemnek kutya baja... Csak én voltam rosszúl, s ami azt illeti ma már a hasam nem fáj de nem érzem valami jól magam pici émelygés hasi diszkonfort érzet.. Olyan ramatyul vagyok... Igen ám ez lehetne egy hogy elrontottam a gyomrom is.. Viszont a menstruáciom 2 napja késik... nem nagyon kívánok semmit.. és székrekedést is tapasztaltam...Szerintetek? Létezne ilyen terhességi tünet... van ilyen?

2020. máj. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért van mert egész nap nem ettél.

2020. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen nem terhesség miatt volt, hanem a táplálkozással függ össze.

Egész nap nem eszel semmit, aztán este gondolom jó ízűen leültél enni egyet és jól leterhelted a gyomrod. Vagy lehet mégsem volt olyan friss a hús, de a férjednek jobb a gyomra, mint a tiéd. Vagy bujkál a szervezetedben egy vírus. Ezer oka lehet.

Nálunk sosincs a halnak és a tejszínhabnak baja, mégis ha a vasárnapi halászlé és mondjuk utána tejszínes süti, mint desszert előtt nem reggelizem, hanem akkor eszek először, mindig a mosdóban kötök ki, hasmenésem lesz. Senki másnak, csak nekem. Ha reggelizem, akkor nincs ilyen gond. Leterhelted a gyomrod, ennyi történt. :)

2020. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom,hogy hirtelen leterhelted a gyomrodat. Biztos,hogy nem terhességi tünet.
2020. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!