Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt után...

Pozitív ovulációs teszt után van értelme/kell/érdemes tovább tesztelni?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy tesztelek. 3 napja negatív volt, tegnapelőtt egyértelmű pozitív, tegnap meg már megint halvány.

Így most megvolt az ovuláció, felesleges lenne már tovább tesztelni, igaz?

(a férjem elbizonytalanított, hogy mi van, ha rossz volt a teszt vagy nem tudom, és csak most lenne majd az ovuláció)


2020. máj. 20. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Pozitív utáni negativ nap utan nem kell mar!
2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy pozitív lett, aznap és másnap együtt voltunk (sikerrel), de több tesztet nem csináltam a pozitív után.
2020. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A pozitív után mindenképp akartam még tesztelni, mert úgy olvastam, hogy a pozitív utáni negatív napon van az ovuláció, itt meg többször láttam olyant, hogy valakinek 3 napig is pozitív, fel is voltam rá készülve, hogy majd keresgélem, hogy vajon melyik nap lesz erősebb a csík, de aztán nem volt rá szükség.

2020. máj. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!