Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet érezni a peteérést?

Meg lehet érezni a peteérést?

Figyelt kérdés

Igazából úgy akartatm feltenni a kérdést, hogy "Ti meg szoktátok érezni a peteérést?", de így nem engedte az oldal.


Ha szoktátok érezni, milyen gyakran és pontosan mit éreztek olyankor?



2020. máj. 20. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szúr a petefészek néhány napig is akár, sőt előfordult már menstruációs görcs is félidőben. Nem minden hónapban szerencsére.
2020. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Meglehet, ilyen fehér/vagy átlátszó folyadék jön belőled, meg nekem a melleim is megszoktak duzzadni.
2020. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A petesejt megérését nem lehet érezni, hisz az egy folyamat.


A kilökődés körüli napokban (ovuláció)lehet érezni feszülést, esetleg minimális vérzést, mellfájdalmat.

2020. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig nagyon érzem. A hasam fáj, szúr, néha görcsöl. Bővebb folyásom van, a melleim iszonyat be vannak durranva, érzékenyek és nagyon kívánom a szexet.
2020. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem, pedig tuti volt már, mert van gyerekem.
2020. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam érezni, erősebb folyásom van olyankor és a melleim érzékenyek. Hasonló egy kicsit a menstruáció előtti pár naphoz, legalábbis nálam, de minden test más
2020. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer éreztem, amikor megfogant. Nagyon fájt, ilyen farokcsont felé sugárzóan, nem úgy, mint egy hasgörcs, élesebben. Biztos, hogy az volt, minden stimmel. De soha előtte. Én nem tudom, ez hogy lehet.
2020. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden hónapban érzem(volt egy vetélésem pár éve,azóta csak)

Feszítő,élesfájdalom a petefészkekben,nekem kb.15 perc alatt elmúlik magától.

2020. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!