Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az aliexpres...

Mi a véleményetek az aliexpresses LH tesztről?

Figyelt kérdés

Próbálta már valaki?

Megbízható?

Köszönöm


2020. máj. 21. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz vele 3 hónapot? :) Mert most minimum annyi a szállítás.
2020. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rá. Tudom, h mikor van ovum kb. Középidőben nagyon fáj mindenem, ami egy napig tart. Csak kíváncsiságból szeretnék rendelni, még sosem használtam. Aztán én leszek a legboldogabb, ha addigra babás leszek, mire megjönne a teszt. :)
2020. máj. 21. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebay-en nézd meg, ott rövidebb a szállitás mint alin.
2020. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én használom, szerintem jó. Eddig mindig akkor volt pozitív, amikor éreztem az ovulációs fájdalmat, szóval hiszek neki. AMúgy véletlenül sem 3 hónap, már vagy 3x rendeltem idén, és mindig lejött 2-3 hét alatt.
2020. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. máj. 21. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

4, kötve hiszem. Mind az alis, mind az ebayes rendeléseim túl vannak a 2-3 hónapon.

Ilyen még ~8 év és több ezer rendeléssel a hátam mögött sose volt, hogy nem 1-2, hanem az összesre nyithatom a disputeot.

Most senkinek se ajánlom a rendelést onnan.

Ráadásul nem csak a kínai, hanem a japán és a koreai rendelésekkel is ez a helyzet, pedig azok még ragszám nélkül is itt szoktak lenni 1 héten belül!

2020. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kötve hiszed, ha nem, így van. Attól is függ, milyen eladótól rendelsz, van, ami nekem is késik, de a tesztek pont megjöttek időre. Mégis miért hazudnék??
2020. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megrendeltem az alirol (ebayrol meg sosem rendeltem, alizok 10eve) mar fel is adtak. Kivancsi leszek, mikor er ide.
2020. máj. 22. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!