Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Növeli a teherbeesés esélyét?

Növeli a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
Mennyivel növeli az esélyét a teherbeesésnek az, hogyha a nőnek is orgazmusa van?

2020. máj. 21. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem növeli. Független a kettő egymástól.
2020. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Vannak akik állítják, hogy növeli az esélyt. De nem bizonyított és gondolj bele azokba a szerencsétlen nőkbe akiket megerőszakoltak és terhesek lettek... ott aztán nem csak orgazmus nem volt...


Annak idején olvastam róla, hogy már csak biológiailag is független a kettő, mert a csikló kívül található. Ezért is macerásabb egy normál aktus közben orgazmust átélni. Szaporodáshoz lenne rá szükség a csikló olyan helyen lenne, hogy minden együttlét alkalmával könnyedén ellássa funkcióját, tehát belül :D Szóval teljes mértékig badarság, hogy kell hozzá az orgazmus, vagy segít benne. Még az összehúzódás sem okoz változást, mert amennyi eséllyel befelé segítheti a spermiumokat ugyan annyi eséllyel kifelé is. Sőt egy jó orgazmus alatt után kifelé jön a cucc :D

2020. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Növelheti, de nem lehet erre adni. Vagy bejön, vagy nem.
2020. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nőgyógyászom mondta, hogy egy nagy orgazmus segítheti a tüszőrepedést! Meg a méh összehúzódása orgazmus közben is segíti a spermiumok bejutását jobban.

Itt is olvastam, hogy valakinek azt tanácsolta a doki, hogy törekedjenek arra, hogy a nőnek is legyen orgazmusa.

Szerintem segítheti, de ha nincs, az sem kizáró ok. Attól még lehet teherbe esni.

2020. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


2. Válaszoló, nem értem teljesen. Nem csak a csikló által lehet elérni orgazmust.

2020. máj. 21. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő független egymástól, de én is olvastam több helyen, hogy előnyös ha van orgazmusa.
2020. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!