Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek terhes? Nagyon...

Ettől lehetek terhes? Nagyon mérges vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval a férjem miután elélvezett, míg rajta volt az óvszer csinálta tovább. Én nem vettem észre, mert nem állt meg, mikor elelvezett, mint ahogy szokott máskor.

Miután visszajött a mosdóból nyögte ki, hogy lehet jutott belém is egy kicsi.

Az óvszerből juthat így belém ondó úgy hogy terhes is legyek?


2020. máj. 21. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális merevedése van, és nem lötyög rajta a gumi, akkor nem.
2020. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
De azt írod, hogy óvszerben csinàlta tovàbb. Mibôl gondolja, hogy jutott belèd? Lyukas volt ugy làtta? Mert akkor esèly van rà sajna, de ha nem volt semmi ilyen nem lehet gond.
2020. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oldalt pl nem juthatott ki?
2020. máj. 21. 14:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt lyukas, nem szokott rajta lötyögni.
2020. máj. 21. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szerintem ne paràzz nem lesz gond.
2020. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem az a kulcs a dologban, hogy elélvezett-e vagy sem, hanem hogy a merevedése továbbra is megvolt-e.

Ha nem lankadt, akkor csak az óvszer elejében van ondó, így szerintem fölösleges ezen aggódni.


Ha viszont még akkor is bent tartotta, amikor lankadt a pénisze, úgy már más lehet a helyzet.

2020. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk páromnak lankadt állapotban is alig jön le a gumi, nem jönne ki. Ki tudja persze... De én ennyitől nem pánikolnék.
2020. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, hogy ilyet kérdezek, de te nem veszed észre, amikor a férjed elmegy? Nekem egyértelmű lenne, ha utána csinálná még tovább...

Amúgy ha lelankadt és utána netán lecsúszott az óvszer, távozhatott belőle, bár nagy valószínűséggel nem, de ki tudja? Azért erre nem vennék be én személy szerint esemény utánit, de te kicsit ismerd meg jobban a férjed testi reakcióit és állítsd le olyankor. :)

2020. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk igen, ez így elég gáz, hogy nem tudod mikor megy el...
2020. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez a kerdes nem lehet valodi, ne mar :D milyen hazassag ez...ez kamu
2020. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!