Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne érdemes tesztelni?...

Mikor lenne érdemes tesztelni? Szerintetek ez lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Április 22.-én volt az utolsó menstruációm! Ugye most Május 21. van... A menzeszem általában 28 napos vagy 29,esetleg nagyon nagyon ritkán 30 napos. Ma vagyok a 30.napba és a mensimnek se híre se hamva.. Igazábol szeretnénk babát természetesen de már annyit csalódtam 1,5 éve próbálkozunk. Nem szeretnék egyből tesztet ragadni,csak akkor ha már amúgy is reális eredményt kapnék. A hasam nem fáj..De mintha,valamit éreznék... Nem tudom leírni nem fájdalmat érzek valami nagyon enyhe görcsöt... Ez is lehet baba tünet? Lehet görcsölgetni? Persze enyhén ettől még lehet...? Viszont a melleim szétrobbannak úgy fájnak duzzadnak feszülnek.. A mellfájdalom az lehet baba tünet is, vagy azt jelentené megfog jönni a menstruáció? Félve írom ki ezt a kérdést is hiszen már szinte feladtam magamba... És sokszor volt már ilyen “terhes vagyok” érzésem.. Most is ez van.. Szerintetek mikor lenne érdemes tesztelni? És a mellfájás? Nagyon picike has görcsölés..?

2020. máj. 21. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz. Drukkolok nagyon!
2020. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelhetsz.
2020. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy ez lehet terhesség is és menzesz is. Ebből nehéz megállapítani.
2020. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt kB az első tünet a brutal mellfajdalom. Mensi előtt is van, de nem ilyen erős illetve még akár jönni érzés volt.
2020. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nekem is 28-29 naposak, ritkán 30, mikor már azt hittem baba van, akkor szivatott meg és jött meg 30 napra. Kicsit lehúzó volt. 😒 Teszteltél azóta?
2020. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. KB hasonló helyzetben vagyok mint te.. És tegnap pozitív lett a tesztem. Sok sikert kívánok neked is 😊
2020. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!