Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után lehet még...

Missed ab után lehet még gyermekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

28 éves nő vagyok,6 éve volt egy missed ab-om.

A jelenlegi párommal nyáron neki szeretnénk állni a babaprojektnek,de most el kezdtem félni,hogy meddő lettem a missed ab miatt.

Annak lenne valami jele ?

Köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lett.
2020. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Nekem személy szerint egy terhességem volt egész életemben és abból egy egészséges fiam született, de ismerek olyat, akinek sajnos így végződött az egyik terhessége, volt neki előtte egy másik is, az simán elment, aztán pár hónappal később megfogant az első gyerekük, sőt, utána még 2-t szült.

2020. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 év után ikrekkel lett missed ab-om, rá másfél évre terhes maradtam. már 3 éves lesz augusztusban :) Miért ne lehetne? Ma már elég fejlett az orvostudomány, hogy ne okozzanak gondot. Nekem eszembe se jutott, hogy ne lehetne utána gyermekem. Kitartás :) Minden esetre vizsgáltasd ki magad nincs e gond, mert nálam pl a pajzsmirigy meg Ir okozta a sok éves sikertelenséget. Azért sem maradtak meg az ikrek.
2020. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokaknak lesz 1-2-3 gyereke is akár missed ab után. Egyik barátnőmnek így ment: 1. gyerek megszületett, utána 1 missed ab, 2. gyerek megszületett, 2 missed ab egymás után, 3. gyerek megszületett. Nem olyan ritka a missed ab.
2020. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki az 5. Nem missed csak sima ab után is teherbe esik még hatodjára is. Nem lesz baj ne aggódj :) sok sikert kívánok
2020. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!