Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik aknétól szenvedtek...

Akik aknétól szenvedtek kamaszként, majd felnőttként is az arcon, és a háton kisfiuk vagy kislányuk született?

Figyelt kérdés
Állítólag a hormonális egyensúly felborulása miatt pattanásos bőrű nők esetében jellemzően fiú gyerekek születnek.
2020. máj. 23. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Te hol voltál biológia órán? Hogy függne össze a nő kamaszkori hormonszintjével, hogy a férfi milyen nemű gyereket nemz neki? 😁😁

Az se attól függ, hogy terhesseg alatt pattanásos lesz, hogy volt-e tiniként ilyen gondja...

2020. máj. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, de kisfiam lett. Barátnőm is pattanásos, neki 2 lánya lett.
2020. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak két lánya van, pedig még felnőttként is pattanásos. Én csak tiniként voltam az, nekem 2 fiam van. Pedig a hormonjaim nagyon nincsenek rendben.
2020. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is az is


Tudod.. a spermium viszi az x vagy y kromoszómát ám...

2020. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy lányom és egy fiam.

És egy étel allergiám. 😂 Nézesd meg te is, nem mindig a hormonok a hibásak.

2020. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 kislany.


valoban osztrogentultermelesem es progeszteronhianyom van de ezt teherbeeses elott rendbe tettuk. Az aknet egyebkent hamarabb okozza etelallergia.

2020. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom lett, de jól írták előttem, ez nem befolyásolja, nem ettől függ, milyen nemű lesz.
2020. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a férfi "viszi" a nemet?


Amúgy a kérdésre válaszolva van fiam is és lányom is

2020. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!