Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik elteszitek az ovuteszteke...

Akik elteszitek az ovuteszteket, miért teszitek?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban használtam először, szóval még kezdő vagyok, lehet, hogy ezért nem értem. Nekem az első napokban nagyon halvány volt, nyilván nem volt pozitív, így azonnal kidobtam őket. Mikor kicsit erősödött, azt lefotóztam, hogy a másnapival össze tudjam hasonlítani, de azokat is kodobtam. A pozitívval szerencsém volt, mert a halványból baromi erős lett, utána meg megint halvány. Még azt esetleg megértem, ha valakinek néhány napig egyformán erős, és tényleg csak élőben lehet összehasonlítani.

De mikor elkezdtem, megnéztem is elég sok kérdést, és csomóan feltesznek képeket, amin 8-10 nap termése van, aminek a jó része full negatív. Mire jó, hogy megőrzitek az egy hetes pisis teszteket? Következő hónapban segít ez valamit? Másra nem tudok gondolni.


2020. máj. 23. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én csak addig teszem el, amíg meg nem történik az ovu, utána kidobom.

Valamiért nekem jó érzés egyben látni a végén azt a pár db tesztcsíkot, ahogyan változik rajta a vonal erőssége.

Illetve nekem is volt már olyan, hogy alig tudtam 1-2 nap között különbséget tenni, hogy melyik az erősebb.

2020. máj. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!