Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Valoszinu, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 eve vesztettem el a szuzessegem, es bevallom nem kovetendo pelda, de sosem vedekeztem.

majus elejen szexeltem (raadasul pont vedekeztem fura modon, pharmatex huvelykuppal) pont miutan elmult a menzeszem. Egy hete meg kellett volna jonnie, de nem tette. Miota menstrualok, meg egyetlen egy ciklus sem maradt ki, egy napnal tobbet sosem kesett. Kb 10x teszteltem mar, 4-negativ es 6 pozitiv van. A korhazban lekezeloen bantak velem az utolso alkalommal (is) raadasul honapokkal kesobbre kapni idopontit. viszont a magan nogyogyaszom nem dolgozik a virus miatt, par helyen mar telefonaltam. Most megfogjak varni mig megszulok, es csak utana fogadnak, vagy ilyenkor mi van? De kivancsi vagyok a velemenyetekre, jartatok-e mar hasonlokepp. 15 eve pontosan 28.napra jon meg MINDIG, ez az egy hetes keses draga tesztekkel sem egyertelmu, miert van. Nem vagyok stresszes, se beteg, minden a legnagyobb rendben van, sot boldog is vagyok. De nem ertem hogy lehetnek terhes a vedekezestol, amikor sose tettem, es meg sem volt semmi baj.


2020. máj. 24. 17:10
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem bele irni, hogy 2 hete ugy zabalok, mint egy hulye. Tudjatok, uborkat eszek tejjel, martogatom a gumicukrot a lekvarba, es ezeket nem szerettem soha. 1 hete reggelente hanyinger, neha hanyas, de a kozerzetem jo, nem erzem magamat betegnek. Illetve nem erzem az izeket se annyira, es ugy gorcsol a hasam mint regen menzeszkor, mielott megjott. Nem erzek fajdalmat sosem ilyenkor, es most ugy gorcsolok mintha le akarna szakadni a hasam. Egyebkent nagyon szep kis lapos a hasam :)
2020. máj. 24. 17:15
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
"Egy hete meg kellett colna jönnie de nem tette" - ez jó :D :D
2020. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
“Colna” ez jó
2020. máj. 24. 17:28
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
A Pharmatex önmagában nem jó semmire. Nem véletlenül terjedt el a Pharmatex-baba kifejezés. Nem védekeztél rendesen, így nincs min csodálkozni.
2020. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem igaz, mert kb 10 ember ajanlotta mar a pharmatexet, akiknek bevalt. Egyebkent 8db 5 ezer ft, nehogy mar ne legyen jo... Egyebkent ha figyelmesen elolvastad volna, tudnad, hogy sosem vedekeztem. Elveztek mar belem (ritkan) meg peteereskor is! Mert nem bantam volna, ha jon a baba.. Es most vedekezek eloszor, erre nem jon meg. Most meg mar nem kene baba, mert kicsit kifutottam az idobol...
2020. máj. 24. 17:35
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Ez a 4 negativ és 6 pozitiv teszt mostani? Nem volt egyertelmu.
2020. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Hány évesen vesztetted el a szüzességed? 30?

Mert azt írod, hogy 10 éve vesztetted el, de most meg már kifutsz az időből? Nem igazán értem..

2020. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

24 evesen vesztettem el, most vagyok 34..te szulnel 34 evesen? Ha lehetne gyerekem, akkor akarnek masodikat is...Es nincs annyi idom..Nagyon idos vagyok mar ahhoz hogy szuljek..40 evesen lenne egy 5 eves gyerekem..edesanyam 45 evesen mar 2 unokas nagymama...persze tesom kirabban kezdte nyilvan..

A nodokim azt mindta, hogy jo a pharmatex, de oke, mindenkinek mas valik be.

Igen, MINDENKI MEGERDEMELNE hogy lehessen gyereke!!!! Ahogy EN IS!!!!

2020. máj. 24. 18:19
 9/22 A kérdező kommentje:
Vedekezz ha nem kell gyerek? Epp most vedekeztem, ezert vagyok TALAN terhes. A teszt mostani igen, 2-3 nap elteres van koztuk, az utobbiak is pozitiv-negativ...eltero eredmenyek...
2020. máj. 24. 18:20
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
34 évesen? Hogyne szülnék. 37 vagyok, van ,3 gyermekem, de erősen hajlok még egy baba felé.
2020. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!