Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 37.2 volt a hőm, akkor...

Reggel 37.2 volt a hőm, akkor ma este már nincs értelme együtt lenni , hogy van ez?

Figyelt kérdés

nem szoktam hőmérőzni de kifejezetten melegnek éreztem magam és akkor jöttm rá, hogy 37.2.

3 napja együtt voltunk , ma még nem de nem tudom most hogy van ez, ilyenkor érdemes vagy már nem érdemes?

Hőmérséklet alapján mikor jó szeretkezni, amikor leugrott a hő vagy amikor így felment hirtelen?



2020. máj. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
De szánalmas vagy. Nem érdemes együtt lenni? Te így beszélsz a párodról? Ő mit szól hozzá? Tudja, higy tipikusan az a "nő" vagy, aki a gyereket kifogásnak fogja használni, hogy miért nem akar szexelni? Ha idáig jutott a kapcsolatok, hogy gyereket szeretnétek, annyira kéne egymást is szeretni, hogy reggeltől estig egymással akartok lenni. De nyilván nincs így, sok szerencsét.
2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kedves vagy, de mivel eltelt egy év és eddig mindig csak akkor szeretkeztünk amikor kedvünk volt, amikor jól esett és eddig nem vált be ezért a mai nap mivel tulajdonképpen már nincs sok kedvünk, de ha ma kell együtt lenni, akkor megtesszük a cél érdekében.

Nem minden párnak van olyan szerencséje, hogy a szerekeztünk amikor jól esik szeretkezésekből összejön..látszik, hogy neked fogalmad nincs milyen amikor mindent megtesztek és nem jön össze.

Egy idő után arra koncentrátok , hogy melyik az a nap amikor feltétlen együtt kell lenni.

Miért szeretnénk vagy tisztelnénk egymást emiatt kevésbé?

Ez nem ilyen egyszerű ahogy te gondolod...

bizony még a legjobb kapcsolatokat is megviseli ha nem jön össze a baba, amikor már még a kötelező 2 naponta együttlétet is be kell vetni, hogy tudják mindent megtettek. Amúgy szerintem nem én vagyok a szánalmas, mert én még soha senkinek nem írtam ilyen kommentet..a reggeltől estig szövegből látszik, hogy még nagyon fiatal és tapasztalatlan vagy.

Ma reggeltől estig a családdal programoztunk, hát az anyósékkal eltöltött idő nem hozott lázba egyikőnket sem, bár bizonyára a wc-ben egymásnak kellett volna esnünk..:D

Mintha egy kapcsolat ebből állna, hogy egész nap kívánjuk egymást...:D

2020. máj. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!