Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bazalis homerovel miert kell...

Bazalis homerovel miert kell szajban 5 percig merni, ha huvelyben eleg csipogasig?

Figyelt kérdés
Vagy van aki szajban is csipogasig mer? Hatásos ugy is? Azt se ertem, miert csipog x idő utan, ha meg utana valtozik az ertek?
2020. máj. 24. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig csak csipogásig mértem
2020. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert nyelv alatt még mindig kevesebbet mutat mint hüvelyben. Ha nyelv alatt bent marad tovább, akkor közelebb lesz az igazsághoz (maghőhöz).

Amúgy addig méred ameddig tetszik, nekem csak mindig ugyan úgy mérd :) Én is mindig csipogásik mértem, aztán meguntam, hogy ezzel esetleg a párom zavarom hajnalban XD Jobb szerettem 5 percig a sima hőmérőt nyelv alatt :)

2020. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!