Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszabb ciklus vagy baba?

Hosszabb ciklus vagy baba?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk és amióta az eszemet tudom 26 naposak a ciklusaim. Múlt hónapban késett két napot, utána sajnos megjött. Ebben a hónapban már 3. napja késik de semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Volt köztetek olyan akinek csak szórakozott a ciklusa és hosszabbak lettek pár nappal?
2020. máj. 25. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vopt sajnos, általában 27-29 naposak, persze mikor azt hittem hogy összejött a baba, 30. napra jött meg. Elég mérges voltam, mondom szórakozz mással. 😃 Kövi hónspban megint 30 napos volt, most legutóbb 28. Kivi vagyok most mikor jön meg, mert ma van a 27. nap, bár nem bánnám ha meg sem jönne.
2020. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez pusztán pszichés. Sokaknak lesz hosszabb a ciklusa miután eldöntik babát szeretnének és figyelgetik a dolgokat. Lassan nem is késik a mensid, csupán hosszabb lesz :D Érdemes lenne lh tesztet használni, mert akkor látnád mikor van ovu és utána tudnád 1 nap eltéréssel pontosan mikor van a nem várt napja :) Sokat segíteni és nem aggódnál, hogy késik e vagy sem. Baba vagy sem :)

Sok sikert!

2020. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem késett a múlt hónapban egy hetet, néha pár napot szokott, de nem ennyit. De mivel negatív volt a teszt tudtam, hogy csak késik.
2020. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves #2,


Tudom mikor volt peteérésem együtt is voltunk előtte is és akkor is, azt is tudom mikor kell pontosan megjönnie és eddig a 26 nap mindig tökéletesen működött

(11 hónapja próbálkozunk),most meg már 3. napja nem jön meg és jele sincs neki. Ezért kételkedek, mert eddig mindig minden napra, órára pontosan jött és nem görcsöltem rá.

2020. máj. 25. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem tesztelsz ha késik? Mi honnan tudjuk terhes vagy e?
2020. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte terhes e, hanem hogy másnak is szórakozik e a ciklusa, gondolom nem akar még feleslegesen tesztelni, nehogy csalódás érje. Kérdező, szerintem holnap már tesztelj, hátha nem jön meg, drukkolok. 😊 Majd írj mi a helyzet!
2020. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok.


Akkor, ha tudod mikor volt ovud, és ahhoz képest késik, akkor tesztelj :) Pozi ovuteszt után 16 nappal terhesség esetén, már egyértelműen pozitív lesz a teszt :) Akinek csak később, annak az ovuja is később volt.


Sok sikert! Szép kétcsíkos tesztet kívánok :)

2020. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 3 napos késèsnél biztosan tesztelnék ès nem azon gondolkodnék, hogy vajon hosszabb lett-e a ciklusom ( pláne 11 hónap után màr csak ismeri a ciklusàt az ember).
2020. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem bízom még annyira el magam, de van egy halvány pozitív tesztem! Két nap múlva csinálok egy újat, köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat!


Kedves #5, normálisan el kéne olvasni a kérdést, nem pedig a te elképzelt kérdésedre választ adni saját magadnak.

2020. máj. 27. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! :) majd azt isírd meg! 😊 6-os voltam.
2020. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!