Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk...

Párommal babát szeretnénk próbálkozunk 4 hónapja. E hónapban 8 napja késik mensim 2 napja csináltam tesztet ami negatív lett. Mellbimbóm fáj.. Nincs gorcsoles inkább mindent felfalnek. Lehet baba? Vagy inkább más bajom lehet.?

Figyelt kérdés

Dokihoz 1 hét múlva megyek.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi esetleg véleményekre.

Köszönöm előre is a valaszokat


2020. máj. 25. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Ha tuneted van, azt mar egy 10-es teszt tutira kimutatja
2020. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha több napos késésnél negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2020. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

X epil tesztet használtam.

Én is úgy gondolom szóval szerintem valami más van a háttérbe :/ nincs hányingerem meg huhh de megennem téma szimplán szeretem a hasam :D

Már ki kellett volna mutatnia :/ köszönöm a választ

2020. máj. 25. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően a hányinger nem feltétele a terhességnek, nekem pl nem is volt. Az étvágy meg az egyik legritkábban jelentkező tünet terhesen.. az csak a terhesség második felére jellemző. Az elején inkább a hatalmas étvágytalanság, émelygés jellemzőbb.


Ha valamilyen tünet miatt valaki terhességre gyanakszik, akkor a teszt is pozitív lesz, hiszen terhes tünet hcg miatt van amit bármilyen teszt kimutat. Ha tünet ellenére negatív a teszt, ott nincs baba és mensit jelez, hiszen az ovulációs, pms és terhes tünetek tök egyformák.


Mostanában volt itt téma, miszerint a mellfájdalom progihiányra is utalhat.


Minden jót és sok sikert a következő ciklusban :)

2020. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek inkább pms tünetek.1-2 hét alatt menstruáció lesz.Nekem ezek a tüneteim vannak ovu után közvetlenül egész addig míg meg nem jön.
2020. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ird meg majd mi lett veled ? Remelem terhes vagy! :) egy érzékenyebb tesztet vegyel és lődd el . Lehet kesobb volt -pé.d
2020. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenképpen meg írom mi lett a vége :)
2020. máj. 25. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, mikor egyértelműen ki tudjátok jelenteni, hogy ő tutira nem terhes... agyrém. :D Van akinek sokkal később mutatta ki a teszt.
2020. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a reagálást aranyos vagy kisebb reményt adsz :*
2020. máj. 25. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


Tudom milyen érzés, és szorítok neked! :)

2020. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!