Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség eleje óta barnázás?...

Terhesség eleje óta barnázás? Van,aki sokáig barnázott és nem lett baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3hete teszteltem pozitívat,azóta hol van barnázás egy kis csíkban,hol nincs.Idegörlő. Orvosnál voltam,kaptam progeszteron pótlást.Azóta se múlt el,napi 1x -2x biztos van egy kis csíkban vagy pontban. Jövőhéten fogad csak az orvosom kedden. Van,akinek nem vetélés lett ebből?

Előzményben volt hasonlóm,de az a kimaradt mensi idején és átment élénk erős vérzésbe.Spontán vetélés lett.


2020. máj. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt. Mikor meg kellett volna jönnie, egészen a 9. hétig. Én is kaptam progeszteront, bár többet mint te. Szerencsére nem lett baj.

Pihenj sokat, szedj magnéziumot, progit, és csak pozitívan! :)

2020. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, sok pihenés ne emelj nehezet és ne idegeskedj! Ha ezt megfogadod, nem rajtad fog múlni megmarad e a babád.
2020. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szigoru fekves,magnezium,napi 2x200 progi segitett. 10 hetesen mar vigan setalhattam is egy kicsit
2020. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!