Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak a...

Kinek milyen tünetei voltak a nem várt napján? elvileg tegnap kellett volna megjonnie. Tüneteim :teljes szárazság, enyhe alhasi fájdalom, napok óta megjön érzés. Ma reggeli teszt negatív.Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 11 dpo-n teszteltem pozitivat, de ha nem teszteltem volna, biztos lennék benne, hogy holnap (nemvárt) napján megjon! Minden reggel csinaltam tesztet, ma is, halostennek erosodik!
2020. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen tunetem nem volt. Annyi h nem volt menzeszem es a nem vart napjan reggel halvany pozitiv teszt. Elotte levo este meg a teszt negativ volt.
2020. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ugyanugy gorcsol a hasam, mint mikor meg kell jonjon, viszont az egyetlen fura, hogy iszonyat szarazsag lett urrá
2020. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pms tüneteid vannak.
2020. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen Kedves 1-es 😊 nekem is az a fura ha megjon általában előtte fehér folyásom van na nem sok de van. És most napok óta full száraz minden. Viszont óránként rohanok a fürdőbe hogy megjott. Plusz van még derekfajas napok óta. Cici nem érzékeny csak néha néha. A hasam sem görcsöl hanem inkább kellemetlen és egész nap tart.Késni sem szokott általában 28-30 naposak a ciklusaim előtte egy nappal már olyan hasfajassal hogy sokszor alig bírok felallni. Mindegy azért még reménykedek hátha nem jön meg. És ismét orulhetunk 😊
2020. máj. 26. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Amig nem jon meg, ne add fel! Milyen erősségű tesztet csinaltal?
2020. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élek.. Itt másak a jelzések. olyat ami 20mlU/ml - ből kimutatja. Sztem nem valami nagy erősségű. 200 Ft körül volt atszamitva. Várok pár napot ha nem jön meg van még egy tartalék. Hátha okosabb leszek. Pms tüneteim is szoktak lenni viszont az már jóval hamarabb és erősebbek mint most.
2020. máj. 26. 15:15
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! En biztatnalak, ugyanis nekem is az volt fura, hogy a mellfajdalom nem jelentkezett ovu utan, csak a 11dpo-n, a hasfajas is, pedig az mar 7dpo-n el szokta kezdeni!
2020. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meglatjuk! Köszönöm a biztatást remélem igazad lesz! 🙏 Jó babavarast kívánok neked! 😊
2020. máj. 26. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Kerlek ird meg mi lett! Puszi, 1-es
2020. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!