Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem ?...

Mikor érdemes tesztelnem ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap volt a nemvárt napja, tegnap teszteltem, viszont negativ volt. Rajtam van ,ez a mindjárt megjön érzés, viszont annyi külömbséggel, hogy görcs helyett tompa szúrkálódást érzek a jobb oldalon. A mellbimbóim érzékenyebbek,mint a megszokott, és egyes ételek szagától rosszul vagyok, amiket egyébként szeretek . A hőm 37,1-37,3 az elmúlt 2napban . Esetleg lehetséges hogy még pozitív irányba változik, s ha igen mikor teszteljek legközelebb ?

Kérlek ne kövezzetek meg a kérdésért, nem voltam még terhes , de nagyon vágyunk már egy babára ! ( nem vagyok megrögzött tesztelő, s nem vagyok annyira ráfeszülve sem, de vágyunk rá) 5hónapja próbálkozunk. tudom, nem sok 1nap késés, csak a tünetek miatt gyanakszom.



2020. máj. 26. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap múlva tesztelj újra, ha addig nem jön meg.
2020. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm.
2020. máj. 26. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Van esély a terhességre, de azért ne éld bele magad. Pár nap múlva tesztelj ismét.
2020. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy mikor a székről , vagy ágyról állok fel megszédülök, illetve a mellbimbóm pirosas színü, az udar meg barnás.

Tudom, annyira nem élem bele magam, a testem is megtréfálhat . Köszönöm a kedves hozzászólásokat :) Szép napot nektek :)

2020. máj. 26. 18:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nincs terhességi tünet, vagy beképzeled vagy meg fog jönni és azért érzed. Nem le szólni akarlak ne vedd sértésnek.
2020. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amint írtam, még nem voltam várandós, ezért nincs is tapasztalatom ebben. Nem vagyok ráfüggve a dologra egyáltalán, és ez az első hónap, hogy tesztet csináltam. Nem hinném , hogy bemesélem magamnak, az viszont már megeshet, hogy meg fog jönni, talán később volt az ovum pár nappal .
2020. máj. 26. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is az vagyok 7 hetes és még nekem sincs semmi tünet. Első terhességemnél is sokkal később volt.
2020. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem viszont pont ez volt, szokásos mensi előtt tünet de a mellem annyira fájt, hogy sírni tudtam volna.
2020. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Várok még egyenlőre, ha csütörtökig nem jön meg, akkor tesztelek :) 7-es nektek sok erőt,kitartást és jó babavárást :)
2020. máj. 26. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem hamarosan neked is tudunk itt gratulálni. 😊
2020. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!