Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm,...

1 hete késik a menstruációm, ebben a hónapban egyszer voltunk együtt a párommal a hónap elején, védekeztünk óvszerrel.Nem volt az óvszeren semmi.Nincs rosszullétem,nem hányok stb... Lehetek terhes vagy valami más probléma van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet :)
2020. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így képtelenség, hogy baba legyen.
2020. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más a probléma. Megváltozott életvitel pld? Nekem előző késett több, mint egy hetet. Arra fogtam, hogy home office-ba kerültem, ami miatt még híztam is egy kicsit. Illetve nagyobb stressz, hogy ettől függetlenül jól teljesítsek. Egy tesztet azért csinálnék, már kimutatja.
2020. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszteltem.. negatív lett...Szerintem a teszt kimutatta volna, hogy ha terhes lennék mert már majnem 2 hetet késik és még mindig semmi.
2020. jún. 1. 12:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!