Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik teszt halványabb, másik...

Egyik teszt halványabb, másik erősebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap délután teszteltem először pozitívat Gabriellel és Expecttel. A tanácsokra hallgatva ma reggel is teszteltem. Az Expect halványabb lett a tegnapinál, a Gabriel viszont sokkal erősebb, de még így is halvány.

Ilyenkor mi lehet?


( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..



2020. máj. 27. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív. Mindegyik teszt más,illetve az erősségük. szerintem nem lesz baj, de ha félsz, 2nap múlva tesztelj újra. Sok sikert a babaváráshoz :)
2020. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tünetem nincs, csak pár aprósák, ami mástól is lehet. A melleim nőttek, eresebbek és elég érzékenyek.

A derekam fáj, de az a munkától is lehet...illetve eléggé szúrkál a hasam

2020. máj. 27. 18:29
 3/19 anonim ***** válasza:

Vegyél Egy Clearblue digitálisat, az ki fogja írni azt is, hogy hány hetes vagy, de a fogantatástól számolja (ugye a nőgyógyász majd az utolsó menstruációd első napjától fogja számolni).

De én nem kétlem, hogy terhes vagy. :)

2020. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Megtörtént :) 1-2 hetet ír, igaz most, így este 11-kor :D
2020. máj. 27. 23:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Na akkor az szuper! A Clearblue nem téved! Gratulálok! :-)
2020. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]


Van rá esély, hogy reggel több hetet mutat? :)

2020. máj. 27. 23:43
 7/19 A kérdező kommentje:
Ma a Gabriel megint nagyon halvány....egy lehellettel halványabb, mint a tegnapi. A Clearblue +1-2 eredményt mutat
2020. máj. 28. 07:26
 8/19 anonim ***** válasza:
A Gabrielt inkább hagyd a fenébe. Facelle vagy Predictor nincs véletlenül?
2020. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen itthon. A Gabriel kb.ugyanolyan, mint tegnap. Tegnapelőtt reggel nem tudom milyen lehetett, mert este teszteltem először pozitívat. Akkor szemmel szinte alig látható volt, inkább vakuval.

Ma reggel a Clearblue 1percen belül mutatta a + jelet, ez jónak számít? Félek, hogy nehogy méhen kívüli vagy kémiai terhesség legyen :(

2020. máj. 28. 07:45
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


Pár perccel ezelőtti predicor. Mennyire biztató?

2020. máj. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!