Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG és tünetek, hogy is van ez?!

HCG és tünetek, hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

Mindig azt írják az ember lányának, ha tünetek vannak, akkor a teszt is pozitív! Mi van akkor, ha nagyon erősek a tesztjeim, de nincs tünetem?!


4+1 “hkm”



2020. máj. 28. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 hetesen még nagyon ràèrsz, majd 6-7 hetesen jönnek általában a tünetek (vagy nem lesznek egyáltalán, ha szerencsés vagy).
2020. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

HCG-re mindenki másképp reagál.

Egy a lényeg, ha terhességi tünet van, akkor hcg is.

Ha hcg van még nem feltétlen lesz tünet.

2020. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még simán elképzelhető, hogy nincsenek tünetek.
2020. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az első babánál vigan voltam, hogy háhá megúsztam a tüneteket, majd a 6. héttől rájöttem, hogy dehogy :/ A másodiknál és a harmadiknál már számítottam rá és jött is, menetrendszerűen a 6.héttől :)
2020. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van, de terhességi tünetem még soha sem volt. 😄 Nem kell lennie, csak lehet.
2020. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5 hetesen 789-es HCG, mire utalhat?
2020. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Terhességre? :D


Barátnőmnek 17. dp-on 800 volt a hcg-je (1baba)

2020. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az oké😂, de megfelelő? Dokinál nem voltam még. Mikor érdemes? Volt már egy spontán vetélésem, ezért túl parázom.
2020. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Khm, ha 5. héten vagy, az annyit tesz, hogy 21. dpo, körül, tehát igen megfelelő...


Dokihoz a 6. hét végén érdemes már menni, akkor már látszik, hogy jó helyen van és szívműködés is lesz. Persze csak, ha tudod az ovud idejét. Ha nem tudod akkor inkább 7. hét vége felé menjél akkor már tuti lesz szívhang is. Azért mert volt vetélés még nem kell túlaggódni :D Nekem is volt, mi ikreket veszítettünk akik 5 év után jöttek nekünk... hát csak később lehettünk szülők. Nagyon sokan veszítenek korán. Persze megértem az aggódást, de alapvető dolgoknak utána tudsz olvasni :) Sajnos bármikor lehet gond, így igazából végig lehetne parázni szülésig.. utána meg jönnek az egyéb gondok amiken ismét lehet parázni :D Tehát totál fölösleges már előre félni :D Csak pozitívan előre kell nézni. A veszteség egyben jelzés, hogy legalább teherbe tudunk esni :) Minden jót nektek.

2020. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Irigylem az optimizmusodat! 🙂Köszönöm szépen!
2020. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!