Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek terhesség nélkül?

Tünetek terhesség nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal gyermeket szeretnénk. Együtt voltunk, amikor kellett. Ma vagyok a 12. dpo-n. Reggel kíváncsiságból teszteltem, nyilván negatív lett. (Predictor Early).


Következő tüneteim vannak:

- barnázás

- magas testhő (reggel 37°C, napközben emelkedik 1-2 tizedet).

- alhasi fájdalmak

- émelygés

- aluszékonyság

- enyhe mellfeszülés


A testhő kivételével ezek a tünetek szépen lassan, napról napra erősödnek. Ma már gátolnak a napi tevékenységemben..


Babát nem zárom még ki, van még pár nap a nem vártig, de ilyen tüneteket nem szoktam menzesz előtt produkálni. Felmerült bennem a kérdés, hogy valamelyik hormon nem működik jól? Melyik hormon gubanca okozhatja a fenti tüneteket? Gondoltam nézek egy LH tesztet, de nem találok sehol leírást, hogy ha pozitív is lesz, akkor az mit jelent menzesz előtt 2 nappal..?


IR+pajzsmirigyalulműködésem van, kezelem gyógyszerrel, diétázok, betartok mindent! Cukrom jó, 5-ös tartományban tartom. :)



2020. máj. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ne parázd túl nincs semmi baj. Ha bármilyen kételyed támadna szerintem keresd a haziorvosod nőgyógyászod. Túlaggódod a dolgot szerintem. Ne aggódj! Aminek jönnie kell az úgy is jönni fog magától!🙂
2020. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, a barnázás nem túl jó dolog, hormon probléma is lehet. De lehet csak meg fog jönni. A tünetek pms tünetek is lehetnek. Akkor tesztelj, ha mégsem jön meg pár nap múlva. Ha pozitív lesz és továbbra is barnázol, menj orvoshoz.
2020. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen tüntek mellett már pozi lett volna a teszt, ha terhesség lenne a háttérben. A barnázás meg progeszteron gondra utal. Predictorral teszteltél, az pedig szuper csíkos lett volna 12. dpo-n is, ha baba van :( Sajnálom, de szerintem csak a mensid készülődik. Nekem is IR + pajzsmirigy volt a gondom. A gyógyszer fog majd segíteni. Pajzsmirigy az ami lassan javul. Amíg az nincs rendben addig nem nagyon lesz baba. IR gyorsan javul, nekem fél évet mondott a doki, hogy legyek türelemmel, de a kontrollra már pozitív teszttel mentem. Előtte másfél éve szedtem már a letroxot a pajzsmirigyre. Szóval türelem :) Jegyezd meg, ha terhesség miatt van tüneted, akkor a teszt is pozi lesz. nekem 11.dpo-n pozi volt és émelyegtem egész nap mint aki bepiált. Csak ezért mondom.
2020. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem is progeszteron gyanús. Várom, hogy megjöjjön, utána elmegyek a dokimhoz, kérek egy hormonvizsgálatot.

De ha nem jön meg, és pozi lesz a teszt, akkor is szólok, hogy mizu. :)

Őszintén: mind kettőnek egyformán örülnék... :D Gyermeket is szeretnénk, és lakodalomra készülünk. Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2020. máj. 30. 07:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Elindult a vérzésem, de a hormonvizsgálatot kérni fogom a dokimnál.
2020. jún. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!