Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, kezdhete...

Késik a menstruációm, kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete feküdtem le a barátommal, védekeztünk nagyrészt, de sajnos volt olyan, hogy nem. Jóval az ovulációm után voltunk. 3 napja kellett volna megjönnie, tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett. De még mindig nem akar megjönni, csak váladékozok, a melleim nagyon be vannak duzzadva, szurkál a hasam, gyulladt pattanásaim jönnek ki, vizesedek, minden stimmel azzal kapcsolatban, hogy meg kell jönnie, de még mindig semmi. Csinálok majd újból egy tesztet, de nagyon félek, hogy tényleg teherbe estem. Valakinek esetleg tapasztalat?

2020. máj. 30. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak késik, de aki nem akar gyereket, az védekezzen. Ha megbízol a barátodban olan téren, hogy nem kapsz tőle el semmit, akkor javaslom szedj inkább fogamzásgátlót.
2020. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 nap késésnél negatív a teszt, nem vagy terhes, ne aggódj.
2020. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként az utóbbi időben elég sok stressz ért és még fogytam 5 kilót is. Ez rájátszhat?

Meg jóval a termékenységi ablakon is túl voltam már.

2020. máj. 30. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz is közrejátszhat.
2020. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne nagyrészt védekezzetek, az segít.


Nem vagy terhes.


Ps melyik tini használja a termékenységi ablak szót?

2020. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek rendesen és ezt most nem kioktatásból mondom, tényleg jó ez, hogy így idegeskedsz? Ugye, hogy nem? Amúgy, ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes, 3 napos késéssel már pozitív kéne legyen.
2020. máj. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A termékenységi ablak semmit nem jelent!

Illetve olyankor számít, ha kifejezetten babát akartok és igyekeztek úgy összehozni az együttléteket, hogy többször legyetek együtt a termékenyebb időszakban.

DE! Én pl. úgy fogantam, hogy anyukám éppen menstruált.

2020. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!