Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszten...

Facelle terhességi teszten kinek mikor lett egyforma erős a két csík?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lesz-e egyforma erős?


Első baba, első pozitív tesztjeim életem során.


Nagy az öröm, de máris ezer kérdés, hogy “ez normális?”


Nem várt előtt egy nappal (felső) és a nemvart napján (alsó) ilyenek lettek (bocs a szétszedesert):

[link]


Mivel ez elég érzékeny teszt, azt hittem szemmel láthatóan erősödni fog egy nap elteltével is.


Köszönöm a válaszokat előre is! ❤️



2020. máj. 30. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A lényeg,hogy pozitív nem . ?
2020. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze, tudom. Csak annyit hallani, hogy ha nem erősödik, akkor kémiai, méhen kívüli, el fogsz betelni, stb.

És azt is tudom, hogy nem vagyunk egyformák, mindnekinek másképp termelődik a hcg.

Én csak szimplán tapasztalatokra lennék kiváncsi :)

2020. máj. 30. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvàrt napján kb. egyforma erős volt, de a tièd is egyèrtelműen pozitív, ne aggódj.
2020. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az enyémek ilyenek lettek:

[link]


A facelle szaradas utan elegge elhalvanyult

2020. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ok, tedd el ezeket a teszteket, örülj neki, hogy pozitív lett. Menj el sétálni, nézz meg egy sorozatot, olvass könyvet, próbálj ki új recepteket, fesd ki a lakást, valamit kezd magaddal. Nem kell erre a témára ennyire rápörögni.

Nem kell erősödnie, mivel nem minden napszakban egyforma a vizeletben a hcg koncentrációja, így talán mindig olyankor tesztelsz, amikor épp nem annyira erős, illetve egyénileg is változik, hogy kinek mikor erős/gyenge.

A (sokkal) halványabb is pozitív, hagyd abba a tesztelgetést!

(Nem mellesleg sajnos vetélés után is még napokig vagy akár hetekig pozitív a teszt, szóval ez abszolút nem irányadó!)

2020. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy tesztem se lett egyforma erős, csak ikrekkel xD Nincs semmi jelentősége, nem is kell egyformának lennie. Jó egészséget :)
2020. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen volt mint a tiéd, a nem várt időpont előtt 2 nappal.

Nem várt után 3 nappal is csináltam egyet, akkor már ugyanolyan erős volt a két csík :)

24 hetes kismama

2020. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Reggeli első vizeletből vannak a tesztek. :)
2020. máj. 30. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
2 nappal nem várt után egyforma erős volt a 2 csík ezen a teszten (sőt a teszt csík kicsit erősebb a kontrollnál)
2020. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém ilyen volt. Nagyon lassan akart erősödni. Ahhoz képest hogy 10es teszt, a 25ös ugyan ilyenen amit a müllerbe lehet kapni csak lila színű már erősebben kijött a tesztcsik mint a kontroll amikor a facelle még nem volt egyforma erősségű

2020. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!