Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy terhes...

Van esély rá, hogy terhes legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Este szex utan amikor ellenőriztem le hogy biztos jó e a gumi, látom hogy kb 10 centire a végétol el van hasadva és végül ketté is szakadt... Nem tudom hogy az ondó most akkor kifolyt e, elelvezés utan még egy kicsit dugtunk mig birtam. Barátnőmnek 10 napja jotet meg ugy hogy elméletileg nem kellene még ovulációja legyen. Kellene tartsunk a terhességtöl? 23/f

Barátnőm 17/l



2020. máj. 31. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiszakadt, s nem tudod mikor. Esély mindig van. S vannak balesetek sajnos az óvszerrel.
2020. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gond az hogy akkor vettem eszre mikor mar leszedtem az oveszert es eleg erotelhesen huztam le, az is megtortenhet hogy akkor szakadt el... De felek h hamarabb
2020. máj. 31. 01:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esély. A ciklus 10. napjàn meg pláne..De nem 100% hogy teherbe esik.Ha nagyon paráztok vegyetek esemény utánit
2020. máj. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Altalanos gyogyszertarban is lehet kapni?
2020. máj. 31. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól tudom a nőgyógyász írja fel
2020. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáni tabletta, csak a biztonság kedveert
2020. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp esemeny utanit javasolnek. A spermiumok akar 3-5 napot is eletben maradnak, igy siman kivarhatjak az ovulaciojat.
2020. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad az el élvezés után ugyanazzal a gumival tovább erőltetni a dolgot, mert amiatt is szetszakadhatott hogy már tele volt.

Legkozelebb ha még bírod akkor cseréld le gyorsan másikra.

Barátnőd szaladjon el a nőgyógyászhoz eseményutáni tablettáért a biztonság kedvéért.

2020. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
UI:sürgősségi nőgyógyászaton irassátok ki.Nem fognak nektek örülni,de ki fogják írni...(legalábbis ezt tapasztaltam tíz évvel ezelőtt).Ha nem csináltok semmit,valószínűleg akkor sem lesz semmi,hogymegnyugtassalak...le lehet pontozni
2020. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!