Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar, hog valakinel...

Volt mar, hog valakinel felcserelodott a mensi tünetes idoszak?

Figyelt kérdés
Viccesen hangozhat de ilyet meg nem tapasztaltam. Ovu utan kb 8 napig egy az egyben eros mensis tuneteim voltam. Leszakadt a derekam, alhatnekom volt, meg combom is nyilalt. Ezek nekem mensi elott 2 nappal es mensi elso par napjan vannak. Most meg kb a 9.dpoig, azota szo szerint mintha kicsereltek volna, semmi mensi tunet, pedig holnap kene emgjonnie :D
2020. jún. 2. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Most enis így vagyok kérdező! Semmit sem érzek hogy meg akarna jönni . 3 napom van a nemvartig. Eddig mindig -pé. Után fájt a mellem görcsöltem. De tényleg mindig . Most meg semmi . Kicsit sem érzékeny semmi .
2020. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem is voltak olyan honapok, emlékszem, akkor mindig elkonyveltem na ez se sikerult.. pedig mikor lanyommal terhes lettem abszolut semmi tunetem nem volt 6 hetig :)

Most nekem az a furcsa, hogy ovu utan mennyire rosszul voltam, es elillant az egesz hirtelen. Na ilyen meg nem volt :)

2020. jún. 2. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez akkor van, mikor kimarad az ovum... napokig szenved a szervezetem, hogy megtörténjen, az lh tesztek is pozi közeliek, aztán bumm semmi... majd annyival később megjön a havim.


De ez csak egy ok a sok közül.


Mellesleg, ovu utántól tartó tünetek logikusan gondolva, se terhességre utalnak, hiszen ovu után 9 napig még nem áll fent semmilyen terhesség, pláne nem ovu utáni napon.


Persze ezek ellenére ciklus végén akár terhes is lehetsz, de nem gondolnék semmilyen összefüggésre.

2020. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt. Eléggé meglepődtem én is.
2020. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogorbet vezetek, az igazolta az ovut, tesztet nem hasznalok, mivel nekem csak adatra van elsosorban szuksegem, nem feltetlen a terhesseg a cel:) de szerintem nem irtam, hogy terhessegi tunetre gondolok! Figyeltem biosz oran, tudom,hogy nem lehetne az ;)
2020. jún. 2. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem :)


Viszont a hőgörbe sem 100% Nekem annó szép görbéim voltak, egyértelműen látszott az ovu, és párhuzamosan a görbével kerültem dokihoz, uh-n meg kiderült, hogy nincs peteérésem... Doki sem értette, hogy hogy lehet szép görbém, ha nincs peteérés :D Szóval én azóta nem bízom a görbében, egyszerre használtam tovább tesztekkel.

2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha nem a terhesség a cél, akkor rossz témakört választottál, mert ez a "Teherbeesés" kategória :D Csupán ebből gondoltam, hogy az lenne a cél...
2020. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez az en bűnöm, elnezest! Csak itt biztosra vettem,hogy akad valaki akivel ezt meg tudom vitatni esetleg, hisz akik babat terveznek, figyelnek ezekre a jelekre.


Egyebkent olvastam sajnos en is ilyet, hogy hiaba a szep gorbe nincs ovu. Jelenleg az ultrarovid ciklusom probaljuk rendbehozni, eddigkeves sikerrel, ezert erdekel mar minden

2020. jún. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!