Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már fél éve próbálkozunk a párommal.Tavaly decemberbe hagytam abba a fogamzásgátló szedését.Januárban voltam nőgyógyásznál rutin vizsgálaton ott semmi probléma nem volt.(ultrahangos vizsgálatot is csinált)Tegnap kellet volna megjönnie de semmi.Már 2 hete fáj a mellem nem tudom,hogy ez lehet e jele a terhességnek.Tegnap este csináltam egy tesztet az negatív lett.A menstruációm mindig pontos 28 napos a ciklusom.Lehet terhességről szó?



2020. jún. 11. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hacsak nem csúszott el a ciklusod. Sajnálom, valószínűleg csak késik.
2020. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért este tesztelsz? Ha egy nem érzékeny tesztet csinálsz...ráadásul esti vizeletből nem csoda, hogy semmit se mutat. Miért nem vártál ma reggelig? Amúgy lehet terhesség is, de lehet, hogy más miatt nem jött meg.
2020. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Nagyon szeretnénk már babát és a kíváncsiság miatt teszteltem este.De akkor biztos csak be képzelem a dolgot.lehet,hogy nagyon rá görcsölök
2020. jún. 11. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ha terhes is vagy, a mell fájdalom nem attól van, korai tünet lenne. Inkább pms. Reggel tesztelj, ha vársz pár napot, még biztosabb lesz az eredmény.
2020. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Várok pár napot ha mégse terhesség akkor próbálkozunk tovább :)
2020. jún. 11. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2020. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!