Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi újság kezdő babaprojektesek?

Mi újság kezdő babaprojektesek?

Figyelt kérdés
Mi nemrég kezdtünk próbálkozni,(így hiába próbálok mindennek utánaolvasni, vannak hiányosságok) gondoltam akikkel hasonló cipőben járunk, jól esne egymás támogatása. :) pl.: ki, milyen vitamint szed? Kell egyáltalán a fogantatás előtt, vagy csak túl van hypeolva, és elegek az alap vitaminok? Dumcsizhatnánk itt hasonló dolgokról,jó érzés sorstársakkal megbeszélni a dolgainkat, esetleg segíteni egymást.:)

2020. jún. 16. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi, de kezdő babaprojektesek? Szexeljetek amikor jólesik és kész. Miért kell ennyire rástresszelni? A vitamin meg mindig hasznos.
2020. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy stresszesnek tunik a kerdesem, lehet, h rosszul fogalmaztam. Inkabb egy izgalmas idoszak, csak kivancsi voltam ki hogyan eli meg. :) a "kezdo babaprojektesek" arra iranyult aki most tervezi, vagy most kezdett bele a csaladalapitasba.
2020. jún. 17. 05:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már túl vagyok a pozi teszten, most abban a szakaszban vagyok, hogy reméljük megmarad 🙈 Dokihoz még korai mennem, csak 5+6 hetes vagyok, 2 hét múlvára tervezem. Fél évig próbálkoztunk, ebből 2 olyan hónap volt, amikor jókor tudtunk együtt lenni, úgyhogy ha úgy vesszük, második hónapban sikerült. Vitamint tekintve dm kismama vitamint szedtem egy ideig, utolsó hónapban rendeltem meg 3 havi méhpempő kapszulát gondolván, hogy munkahelyi beosztásaink miatt úgysem jön össze megint, addig is feltöltöm magam úgyis kell neki 2-3 hónap. Hát első ilyen ciklusban összejött, pedig egyátalán nem számítottam rá. A teszt 2 nap késés után lett halvány de egyértelmű pozi. Teljesen bepánikoltam annyira meglepett. Most már kezdem elhinni és felfogni, tényleg már csak maradjon is velünk 😊

Nagyon szorítok nektek! 🤞

2020. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szia 3-as!

Eloszor is, hadd gratulaljak!!! ♡ masodszor pedig nagyon koszi h irtal! :) csodalatos es egyben hihetetlen erzes lehet. Tobb helyrol is hallottam a mehpemporol, azt is, hogy alapbol immunerositesre is tokeletes, igy artani nem arthat semmikepp, lehet, hogy teszek egy probat. :) Jajj, kellemes babavarast es nagyon boldog eveket Nektek!!! Orulok, igy ismeretlenul is. :)

2020. jún. 17. 07:36
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi múlt hónapban kezdtünk bele, de nem jött össze, jövőhéten lesz a következő termékeny időszakom.


Elevitet szedek és folsavat 1,5 hónapja.


Amúgy üzenen az elsőnek, hogy amikor az ember tele van olyan ismerősökkel, akik évek óta próbálkoznak hiába és a csapból is az folyik, mennyien nem tudnak teherbe esni, nehéz nem "rástresszelni" már az elején.

2020. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves 5-os!


Koszonom, hogy megosztottad velunk! Szurkolok, nekem is jovo het eleje fele lesz, viszont most bevetem az ovutesztet, higy tutira menjunk. :)

Pontosan hasonlo cipoben jarok en is. Nem stresszelek ra, elmeletileg teljesen egeszsegesek vagyunk. Megis, hany olyan eset van, hogy makk egeszsegesek, de megsem jon ossze. Sokaig vartak, aztan mar sajnos csak kapkodhatnak, hogy keso lesz. Szoval teljesen egyetertek veled, tok artalmatlan kis “csapatepito” kerdesnek szantam. :)

2020. jún. 17. 08:42
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Eleve ott bukik el a dolog, hogy "projekt" lett belőle. Nekem ir-em van, mégis mindkét lányom az első hónapban megfogant. Soha nem gondoltam erre úgy mint egy projektre. Pont ezzel a stresszel gátolja mindenki a teherbeesést, "ha x y-nak sem sikerült könnyen, nekünk miért sikerülne?"

Első voltam.

2020. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves elso!

Teged sem tamadni szerettunk volna, szerintem felreertheto lehetett a “projekt” szo. Csak egy poenos megfogalmazasnak szantam, onnantol “projekt” lett, hogy nem vedekezunk, leginkabb azert fogalmaztam igy mert foglalkoztat, erdekel a dolog, nagyobb prioritast elvez, mint azelott, hogy abbahagytuk a vedekezest. Hat ezert ez a megfogalmazas. :)

2020. jún. 17. 09:29
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! :) Nekünk ez volt az első éles hónapunk, jövő hétre nem várom. Bár nem fűzök hozzá sok reményt, de hihetetlenül örülnénk neki. Femibiont szedek. :)
2020. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Szurkolok, remeljuk ha most nem is, minel elobb sikerul! Koszi, h irtad a vitamint is ;) remelem ebben a honapban mi is sikerrel jarunk. :)

2020. jún. 17. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!