Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehet esély természetes...

Vajon lehet esély természetes úton a teherbeesésre ezek után?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de muszáj a részletek miatt.

Adott egy pár, mindkettőnek volt már gyerek az előző házasságából.

Szerettek volna közöset, de nem sikerült, végigjártak mindent, kezelések és több sikertelen inszemináció után műtét, akkor kiderült, a méh rendben, de a petevezetők roncsolódtak, természetes úton nem lehet baba. Jött a beültetés, a 4. sikeres is volt, megszületett rendben a baba. 4 év elteltével mostanában történt a következő:

Menstruáció elmaradása, elviselhetetlen fájdalom napokon át, majd enyhe vérzés. Orvosi javaslatra terhességi teszt, ami pozitív lett, majd vizsgálat, sajnos méhen kívüli volt, az egyik petevezetőbe ágyazódott be, amit végül műtétnél el is távolítottak.


Viszont itt jön az érdekesség. A másikra azt mondták (és a papíron is az van), hogy teljesen ép.


Egyáltalán ez hogyan lehetséges, ha évekkel korábban mást mondtak?

Igaz, nem is jött létre spontán terhesség éveken keresztül, de nem teljesen áll össze a dolog...



2020. jún. 17. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is nap mint nap elgondolkodom. Azt mondta az orvos, hogy roncsolódott és h ne történjen meg még1x kivette. Amikor megkaptam a szövettani eredményt, nekem is az volt ráírva, hogy ép. Kérdeztem tőle, de csak legyintett," hogy már mindegy nincs ott, nem volt ép."
2020. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De neked is csak azt vették ki, amivel elvileg gond volt?
2020. jún. 17. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg 14 evesen vettem ki az egyik petevezetekemet ciszta miatt, a madikat meg baba koromba mozgatak meg mert akkor meg lagyekservem volt.

Az orvos mondta hogy lehetek majd terhes de nem lesz olyan egyszeru.


2x voltam egyutt a parommal egy honapban ugy hogy nem vette ki idoben, most 17 hetes terhes vagyok.


Nemsok eselyt lattam ra hogy ennyire egyszeruen osszejon, azt hittem evekig probalkozunk majd ha eldontjuk hogy babat szeretnenk.

2020. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, és boldog babavárást! Ehhez tényleg szerencse kellett, de nem reménytelen eset ezek szerint ☺️
2020. jún. 22. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ez tényleg jó hír :))).. jó ilyeneket olvasni, erőt ad.


1es voltam

2020. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!