Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteereskor voltunk együtt...

Peteereskor voltunk együtt párommal megszakitasosan ,lehetséges a terhesség ? Nem tervezzük de nem is lenne baj ha jönne.:) Lehetséges a Beágyazodás 24.ciklusnapon?

Figyelt kérdés

#Beágyazodás terhesség
2020. jún. 19. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódást te nem érzed.

Van esélye de nem annyi mint akit "telibelőnek". Tesztelj ha nem jön meg.

2020. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi ,abból gondolom hogy Beágyazodás lehetett mert aktus után 6 nappal görcsölt a hasam 3napig .

De mindenképp teszteltek . :)

Tapasztalatok érdekelnének ,köszönöm .

2020. jún. 19. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A megszakítással nagyon kevés az esély. Mi tizenéve alkalmazzuk, legutóbb nekem is mindenféle gyanús tüneteim voltak utána egy héttel, de semmi. Nálunk sem lenne baj, ha jönne, sőt sokszor titkon bízom is benne 😃
2020. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, egy héttel az aktus után semmi tünet nincs, hacsak nem bebeszéled magadnak.

Kérdező, kevés rá az esély.

2020. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Nehéz lett volna bebeszélni, éjjel felébredtem az erőteljes, egyszeri szúrásra, majd napokon át menzeszgörcsök voltak, akkor tűnődtem el, h mi van ha...De persze nem az volt.
2020. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem érzed a beágyazódást. Mindnefélét érzünk, ami egybeeshet a beágyazódás idejével, de nem az okozza.
2020. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
5: az pms tünet..
2020. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, de soha ezelőtt nem volt ilyen pms tünetem. Utólag már tudom, hogy az volt, de akkor megzavart.
2020. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy még 3 nap van menziig
2020. jún. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!