Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek lehet terhesség?

Ez szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés

6hónapja volt egy vetélésem. Babát akartunk, össze is jött, 8hetesen elment. Azóta a havim nagyon össze vissza van. Volt hogy csak 20nap, de olyan is, hogy 38. A legutolsó alkalommal kijött a 28, mint régen, lehet csak véletlen. Eddig védekeztünk, ebben a hónapban vágtunk bele ismét.

28naphoz néztem peteérési kalkulátort. A peteérés napja elötti 2 napon+ aznap mensi szerű, de enyhe görcsölgetéseim voltak. Illetve folyás szerűm. Illetve azon a 3-4 napon a falat kapartam annyira kívántam a szexet, sosem fordult még ilyen elő.Mivel párom sokat utazik, így csak a kalkulátor szerinti ovu utáni napon voltunk együtt, azóta is csak 1szer, elötte is csak 1x. Jövő kedden lenne esedékes a havim, ha a 28napot nézzük. Tegnap óta fájnak enyhén a melleim, 2napja hányingerrel kelek. Tegnap pl a kedvenc kajámra rá se tudtam nézni. Ma már görcsölget a hasam.

Keddig nem szeretnék tesztelni. Eddig mensi elött sosem voltak ilyen tüneteim a 27evem alatt. Görcsölni is max 1 órával elöbb kezd el a hasam, ahogy a vérzés megindul.

Ez lehet terhesség?

Az előzőnél semmi tünetem nem volt, akkor azt is elfelejtettem hogy meg kellett volna jönnie, csak 1 héttel a kimaradás után teszteltem.


2020. jún. 27. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Lehet rá esély. Nekem a nem várt előtt már egy héttel hányingerem volt és görcsök, meg erősebb vízszerű folyás. Anyukám azt mondta ne éljem bele magam, mert ilyen hamar nincs jele. Ehhez képest a nem várt után 3nappal a tesztem pozitív lett :) neke. 28-31napos ciklusom volt, 29naphoz számoltam ovut, mondjuk mi biztosra mentünk. Előtte 2 nappal elkezdtük, és ovu utáni 3napig mindennap :D

Drukkolok hogy baba legyen, és minden rendben menjen!

2020. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, lehetséges. 😊
2020. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!