Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időre számítsak?

Mennyi időre számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 évig szedtem fogamzásgátlót, a 7 napos szünet után nem kezdtem újba. Nagyon próbálkozunk. Ha most a 7 napos szünet után nem jelentkezik újra a megvonásos vérzés lehetek terhes?

2020. jún. 27. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár. Valakinek sikerül a bogyó abbahagyása után viszonylag hamar, valakinek hosszabb idő, de ott kiderülhetnek egyéb hormonális problémák is.
2020. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz, elvileg könnyebb így teherbeesni. Mi is most vágtunk bele a bababa, hó elején tettem le a tanít.
2020. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*tabit
2020. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4es :) remélem összejön. Mióta leraktad a bogyót jelentkezett újra vérzesed? Esetleg érzel valamit? Mikor fogsz tesztelni?
2020. jún. 28. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Jelentkezett a megvonásos vérzésem. Azóta semmi. Juli 15-re nem várom. Ha kibirom Juli 15.en szeretnék először tesztelni. Remélem összejön mind2önknek. ❤️ Csak ne lenne ez a bizonytalanság.
2020. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Juni 10.en tettem le. 15.en megjott a megvonásos vérzésem. Azóta semmi tünet. Nem is verezgetek. Semmit sem érzek 😅 a fejem fáj egy kicsit, de szerintem az a melegtől.
2020. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tabi utáni megvonásos vérzés szerintem meg kell, hogy jöjjön. Végülis, a tabi mellett nincs peteérés, és a megvonásos vérzés után újraindul a természetes ciklus. Ha nincs peteérés, lehetetlen a terhesség. A tabi utáni első rendes ciklusban viszont minden esély megvan rá, hogy összejöjjön. Drukkolok nektek!
2020. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A 7 napos szünetben volt megvonásos vérzésem.

De #9es válaszoló amit írsz, elég ellentmondásos is tud lenni, mivel valaki bogyó mellett lesz babás. Illetve mondják ne hagyj ki egy szemet sem ,mert akkor nő a kockázata a terhességenek.

2020. jún. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!