Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR gyanú miatt vérvételre...

IR gyanú miatt vérvételre mentem, ezek lett az eredményeim. Szerintem rosszak. Nagyobb ilyenkor az akadály, esetleg vetélési esély?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok várandós, de szeretnék az lenni. Ezekkel az értékekkel gond lehet teherbe esni?


Glükóz:

0. 5,2

60. 8,0

120. 8,8


Inzulin:

0. 42,1

60. 208,3

120. 300,0


Homa IR 9,9



2020. jún. 28. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel az eredményekkel vagy nem esel teherbe, vagy el is vetélsz.

Nekem sem látott a nőgyógyász sosem cisztákat, mégis van pco.

Érdemes lenne a pcosra és a mellékvesére vonatkozó hormonokat is megnézni.

2020. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Birom ezt az altalanositast. Rengeteg olyan embert ismerek,aki kezeletlen,meglehetosen durva ir-el szult gyereket. Persze,nem azt mondom,hogy minden ir-es pikpakk teherbe fog/tud esni. De sok esetben nem igazan az ir-en mulik,hanem a tobbi hormonon. Valamint szerintem a lelki allapot sem elhanyagolhato,de ez egy masik tema.
2020. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!