Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után hogyan...

Kémiai terhesség után hogyan változik a ciklus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem. A nemvárt után 5 nappal lett pozitúv a teszt, 4 napig folyamatosan, de nem erősödött. Mielőtt dokihoz juthattam volna, erős görcsök közepette megjött, valószínűleg későn ovuláltam abban a hónapban.

Most ma kellett volna megjönnie, de semmilyen mensis tünetem nincs, pesig nekem előtte mindig egy hétig fáj a mellem, a hasam és sokat szédülök. Teszt reggel negatív volt.

Akinek volt hasonló esete, hogyan befolyásolta a ciklusát?



2020. jún. 29. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a következő ciklus már teljesen rendben volt. Ugye az előző vérzés, 6 nap késéssel érkezett, addig nagyon halvány, nem erősödő pozitív teszt. Amikor megjött már teljesen negatív volt a tesztem. Szokottnál erősebb vérzésem volt, utána kövi hónapban időben jött, és semmi extra tünet nem volt. Talán kevesebb mensim volt mint átlagban szokott lenni.
2020. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!