Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatt nektek,...

Beágyazódás alatt nektek, hogy esett a szex?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy akkor nem esik jól? Sosem fájt a szex, csak beágyazódáskor.
2020. jún. 30. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
En nem ereztem a beagyazodast
2020. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Képtelen lettem volna rá, konkrétan azt hittem, hogy megjön korábban, annyira görcsölt a hasam, fájt a derekam.
2020. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Most már az is beágyazódási tünet ha a szomszéd kirakja az ágyneműjét szellőzni. Ne legyünk már buták kéremszépen! :/
2020. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekem annyira fájt hogy abba kellett hagyni. De gőzöm se volt, hogy ez beágyazódás, mert becsúszott gyermek volt a mi drágánk. :)
2020. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy. Kb a 8. héttől változott mindegyik várandósságom alatt, a libidóm az egekben, a szex fenomenális lett.
2020. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Hiába pontoztok le, attól még fájt nekem a szex, és igen, ettől. De utólag megtudtam, csomó ismerősömnek volt 1-2 héten át tartó hasi fájdalma, mielőtt megtudta volna hogy terhes. A beágyazódás meg 10 napig tart, úgyhogy nem kell nagy logika rájönni, hogy emiatt..🤦🏽‍♀️
2020. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Inkább én fogom a fejem, 6-os. 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én fogom a fejem, hiszen velem megtörtént, mégsem hiszitek el.
2020. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudna fajni a beagyazodastol? Max.azert fajhat, mert gorcsolsz, vagy szurkal a petefeszked.
2020. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen, és az mi miatt fáj? A beágyazódástól.


Sőt, mondok jobbat, a tesómnak hosszú idő után volt peteerése, és olyan görcs jött rá hogy be kellett mennie a kórházba, ott mondták meg neki hogy a peteerestol van. El se akartam hinni, de aztán utánaolvastam, hogy tényleg van ilyen.


Tessék, a beágyazódásról:

"A beágyazódás azonban nem túl gyors történet: miután a spermiumok találkoztak a petesejttel, általában 5-7 nap telik el az osztódó sejtcsomó megtapadásáig.


Mivel a spermiumok több napig is életképesek a méhedben, eddig az eseményig akár 10 nap is eltelhet!"


"A menstruációhoz hasonlatos görcs szintén árulkodó tünete lehet a beágyazódásnak, de ezek mégis kicsit másként jelentkeznek, mint ahogy azt megszokhattad."


És én nem figyeltem görcsösen a tüneteket, mert nem is terveztünk babát, utólag derült ki, hogy a beágyazódás miatt fájt a szex, meg utána még 1-2 hétig voltak fájdalmaim. Sok ismerősöm onnan tudta, hogy terhes másodszorra, mert érezte ezt a fájdalmat, ismerős volt nekik az első terhességből.


Nem azt mondom, hogy mindenkinél jelentkezik, de nekem volt, nem tudom hogy ezt miért nem lehet elhinni.

2020. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!