Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kukuccs. 🙂 Egy kis segítséget...

Kukuccs. 🙂 Egy kis segítséget kérnék vagyis.... Ma kellett volna megjönnie, 9 nappal ezelőtt voltunk ugy együtt a férjemmel teljesen védtelen.... Szerintetek mikor teszteljek, ha nem jön meg továbbra sem?!

Figyelt kérdés
jún. 30. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Várj 1-2 napot mert annyit akár csúszhat is bármitől. Ha akkot se jön meg akkor hajrá. Szorítok
jún. 30. 20:44
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem jön meg, akkor legkorábban 5 nap múlva.
jún. 30. 20:44
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
A menstruáció 1 napjától visszafelé 14 nappal kéne együtt lenni, a papírforma szerint.
jún. 30. 20:46
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezek a várakozások... Hu de utálom 😀😀😀😀 reméljük mostmár babika lesz
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem egy hetet kesett, mi is kezdtunk remenykedni aztan sajnos megjott. Varj par napot, aztan ha nem jon meg tovabbra sem, tesztelj. Drukkolok 😊

6/17 A kérdező kommentje:

Jah igen, papírforma.. 😀😀 Papírforma szerint a marlenkàmnak is jónak kellene lenni de nem lett az 😀😀😀😀😀😀😀😀

Amugy köszönöm a segítséget mindenkinek

Van valaki hasonló helyzetben?

jún. 30. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
#3as - ovulacio sem papirforma szerint van egy idoben mindenkinek
jún. 30. 20:50
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

10 napja voltunk együtt, 4 napja késik. Papírforma szerint nem eshettem teherbe. De aztán ugye ki tudja, nem vagyunk gépek.

Viszont én nem hiszem hogy teherbeestem, szerintem csak szimplán késik. De azért fogok venni tesztet ha esetleg még sem jön meg.

jún. 30. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ovulációdat tudod mikor lehetett?
jún. 30. 20:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem..
jún. 30. 20:55
1 2
Gyertek csajok!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!