KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Kukuccs. 🙂 Egy kis segĂ­tsĂ©get...

Kukuccs. 🙂 Egy kis segĂ­tsĂ©get kĂ©rnĂ©k vagyis.... Ma kellett volna megjönnie, 9 nappal ezelƑtt voltunk ugy egyĂŒtt a fĂ©rjemmel teljesen vĂ©dtelen.... Szerintetek mikor teszteljek, ha nem jön meg tovĂĄbbra sem?!

Figyelt kérdés
2020. jĂșn. 30. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Kesni keshet barmitol.. 2 naponta duplazodik a hcg, varj 2 napot!
2020. jĂșn. 30. 20:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/20 anonim ***** vĂĄlasza:

Nekem 10.nap kĂ©sĂ©snĂ©l lett pozi, amĂ­g nem jön meg, addig bĂĄrmi lehet🙈

Én is az aktus utĂĄni 14. naptĂłl tesztelnĂ©k

2020. jĂșn. 30. 21:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/20 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Oksii köszi köszi, vårok aztån ha hétvégéig semmi akkor tesztelek
2020. jĂșn. 30. 21:12
 14/20 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

Ha nem tudod az ovu napjĂĄt, akkor aktus utĂĄn 16 nappal mĂĄr biztosat mutat a teszt. AlapvetƑen, ha most kĂ©ne megjönnie, akkor 9 nappal ezelƑtti szexbƑl nem lesz baba. Ha viszont kĂ©sƑbb volt ovud, akkor lehet baba, viszont akkor meg van mĂ©g 4-6 napod mensiig, tehĂĄt nem kĂ©sik.


Az ovu utĂĄni napok szĂĄma ĂĄllandĂł. Ha az ovu kĂ©sƑbb van akkor a mensi is kĂ©sƑbbre vĂĄrhatĂł. Ilyen szempontbĂłl nem ĂĄll fenn a kĂ©sĂ©s.

2020. jĂșn. 30. 21:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/20 anonim ***** vĂĄlasza:
76%
Kukuccs Ă©s babika? Jesszusom đŸ€·đŸŒâ€â™€ïž
2020. jĂșl. 1. 08:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/20 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Na mert ezzel mi bajod?

Mivel köszönést nem enged, én pedig utålok ugy kezdeni egy kérdést hogy nem köszönök valami formåban, babika?? Håt nekem babika, a kereszt lånyom is kis babikåm, ha nem tetszik valami lehet görgetni tovåbb

2020. jĂșl. 1. 08:36
 17/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Én is hasonlĂł cipƑben jĂĄrok, igaz Ă©n mĂĄra nem vĂĄrtam/vĂĄrom. CsinĂĄltam egy tesztet, van mĂĄsodik valami, mert csĂ­knak nem neveznĂ©m. đŸ€·đŸ»â€â™€ïžTe vĂ©gĂŒl teszteltĂ©l? :)
2020. jĂșl. 4. 21:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Mizujs? :)
2020. jĂșl. 11. 11:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Engem is Ă©rdekelne, hogy sikerĂŒlt-e, lett pozitĂ­v teszt? :)
2020. aug. 4. 13:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/20 anonim ***** vĂĄlasza:
KĂ©rdezƑ, ha itt vagy mĂ©g megĂ­rhatnĂĄd, mi a helyzet azĂłta :)
2020. szept. 23. 11:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!