Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány 2. csík menstruáció...

Halvány 2. csík menstruáció előtt 7 nappal, 4 nappal előtte halvány szürke csík. Tapasztalatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 06.06-án volt az utolsó menstruációm első napja. A párommal a hónapban elkezdtük a bébi projektet. A ciklusaim általában 28 naposak. 3 napja teszteltem egy nagyon halvány pozitívat 10-es teszttel. Ma reggel x-epil teszt is halvány pozitív, de szerintem a 2. csík nem rózsaszín, inkább szürke. Nyilván nem bírtam ki és délután teszteltem egy 25-ös érzékeny kazettás tesztet, amit ha nagyon akarja az ember ott a 2 csík, ha nem akkor nincs ott. Viszont hátulról amikor fény érte, teljes mértékben látszódott egyértelműen a 2. vonalka. Volt már valakivel hasonló? Tapasztalat? Szombatra nem várom.

2020. jún. 30. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Csatolsz kepet? 😊
2020. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Átvilágítva minden használt teszten látszik a reagens helye. x-epil nem túl érzékeny, az csak mensi elmaradás után mutat biztosat. Ha türelmetlen vagy, mensi előtt predictor early vagy facelle teszt javasolt.


A nőknél gyakran indul el terhesség, ám nem mindig fejeződik be. Aki nem tesztelget mensi előtt az nem is tud róla. Ilyen szempontból nem célszerű korábban tesztelni, főleg, ha bizonytalan a csík, mert még bármi lehet, időben meg is jöhet a mensi. Két nap múlva ismételj, ha van baba és a teszteken azért láttál második csíkot, akkor erősebbnek kell lennie és egyértelműbbnek. Türelem. Sok sikert.

2020. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, egyszer egy női orvos azt mondta, ha tudnák a nők mennyi kémiai terhességük volt életük során..
2020. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2020. jún. 30. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Latni valamit, 2 naponta tesztelj, es ha erosodik az jo jel!
2020. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy még várnom kellett volna a teszteléssel, sokat olvastam, hogy a legbiztosabb az elmaradt vérzés 1. napja. Na meg azt, hogy mennyi hiper szuper teszt van, ami már 7893889 nappal előtte is kimutatja... :D én nem tudom minek kell hinni, ezért is jöttem jól megkérdezni. Sok tapasztalat van és mind más.

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. jún. 30. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább elázott tesztnek tűnik :( próbálj clearblue digitálisat, az egyértelműbb. De persze lehet baba, csak még lehet, hogy korai :)
2020. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A one stepre ne adj...A legszarabb mind kozul, az csak papiron 10es es tele van olyannal, ami ilyen halvany lesz mar menzesz elott 100.napon, aztan semmi nincs :(
2020. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
A kazettás átvilágitva,az csak benne a műanyag.
2020. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mind negatív... Az 1.elázott, az x-epilen nincs semmi, az utolsón az még a műanyag, amit te csíknak vélsz.
2020. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!