Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek amikor megtudtát...

Mit éreztetek amikor megtudtátok, hogy végre sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Volt bennetek félelem? Vagy mit éreztetek? 27/L
2020. jún. 30. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Majd akkor mondd, hogy sikerült, ha már felnevelted és rendes ember lett belőle...
2020. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Csodas erzes volt, nagyon orultunk.. sajnos nem maradt velunk
2020. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem eddig egy gyerkőcöm van.. Nálam olyan volt, hogy vártam, hogy eljöjjön az a pillanat, álmodoztam sokat róla és mikor bekövetkezett a pozitív teszt akkor nagy öröm és sokk és félelem is egyben amit éreztem.. Nehéz felfogni, nem lehet rá felkészülni, főleg, hogy én nem mertem beleélni magam, nehogy mégis csalódás legyen a vége.

A héten lehet eljön megint egy ilyen pillanat, várjuk a kistesót.. két nap múlva tesztelek ha nem lesz változás🙂

2020. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Megy a drukk, harmas! 😊
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
A legcsodálatosabb pillanatok voltak az életemben. 😊
2020. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Örültem nagyon,de nem mertem felhőtlenül,mert tavaly volt egy vetélésem. Azt hittem a 12.hét után megnyugszom,de néha néha még előjön valamilyen szinten az aggódás,de ez mostmár szerintem így lesz mindig. 😁

17+3 napos kismama

2020. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Köszönöm szépen!🙂

Igen, amúgy a legcsodásabb pillanatok, nincs még egy ilyen amit akkor érzel.. pár perc után már tele van az ember kérdésekkel, meg várod a doki megerősítését, mert ugye az a biztos mikor ő mindent rendben talál..☺️

"3-as"

2020. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, nekem nem a "legcsodásabb pillanat az életemben" emlék, pedig én is ezt hittem, vagyis ezt vártam, hogy ilyen lesz, nagyon akartuk, 8 hónap próbálkozás előzte meg. Viszont mikor megjelent a két csík, valahogy olyan "hát persze" érzésem volt (reggel óta szinte biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, délután csináltam a tesztet). Olyan természetes érzés volt, benéztem a tükörbe, és azt mondtam magamnak, 'terhes vagyok'. Inkább megkönnyebbülést éreztem, hogy íme, nekem is sikerülhet. De nem volt eufórikus egyáltalán. Olyan nyugodt, békés érzés volt.
2020. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nekem sem az az érzés volt, amit elképzeltem, hogy milyen lesz meglátni a 2 csíkot! Megijedtem nagyon, hogy úristen most akkor tényleg jön a baba?! Örültem persze, de nagyobb volt a sokk és félelem, a jövőt illetően! Mi is 8 hónap próbálkozás után voltunk sikeresek, ma vagyok 9 hetes, de a “rózsaszín köd” még mindig nincs meg, ami miatt lelkifurkám van :(
2020. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es én is így érzek. Mi több mint 1 éve próbálkozunk, most késik már 4 napja, de még tesztet sem csináltam. Félek a jövőtől, pedig mindennel jobban vágyok babára, de bele gondolok orvoshoz járás, szülés(amitől rettegek), és az, hogy mi lesz higy lesz.. Nemtudom miért van ez az érzés, lehet még nem állok készen, vsgy csak félek sz ismeretlentől...
2020. júl. 1. 11:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!