Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv. Az lenne a kérdések,...

Üdv. Az lenne a kérdések, hogy ha volt e köztetek olyan aki gyógyszerfüggő volt s közben kismama lett? Lett valami baja a kicsinek? Természetesen ha kiderülne azonnal el hagynám a gyógyszert. Valaszaitokat köszönöm. :)

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed nem megfelelő.

Gyógyszerfüggő az függő! Mint a drogos

Az nem fogja csak ugy azonnal elhagyni a gyógyszert. Előtte szokj le.

2020. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan gyógyszer.igazából hasfogo mert sokszor van hasmenesem. Tehát nem antidepresszáns sem nyugtató.
2020. júl. 1. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a hasmenés okát kellene előtte kikutatani, mert ha valami anyagcsere zavarod van, nem biztos, hogy kezelés nélkül jó lenne vele teherbe esni.
2020. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 😊 voltam étel allergia vizsgálaton, mindent rendben találtak. Lehet pszichés alapon van vagy a sok idegesség
2020. júl. 1. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasi pánikod van! A hasfogó biztos nem megengedett terhesség alatt.
2020. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Ibs-ed van. Nekem is az volt, bár én nem voltam gyógyszerfüggő.

Terhesség alatt semmi tünetem nem volt és azóta se jött vissza (20 hónapja).

Azért egy gasztroenterológiai kivizsgálás nem ártana.

2020. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt folyamatos székrekedésem volt.

Lehet hogy a hormonok nalad is befolyásolni fogja a hasmenést.

2020. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nagyon kedvesek vagytok! Ha esetleg kiderülne s azonnal felhagynék a gyógyszerrel akkor nem lenne semmi baja a kicsinek igaz? 6 hétig ha tudom védve van az ilyentol.
2020. júl. 2. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!