Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most hagytam abba a fogamzasgatlot, korulbelul 2 hete.

Ugy dontottunk a parommal, hogy magasabb szintre emeljuk a kapcsolatunk es babat szeretnenk.

Tesztelni tudom korai. Gyogyszerrel rendszeres 28 napos ciklusaim voltak. Naptar szerint 2 napja ovu. 12 nap mulva nem varom!

Tudni kell mind a ketten fiatalok vagyok, en 24 parom 26 eves.

A 7 napos megvonasos utan ,miota elhagytam a gyogyszert furcsa dolgokat veszek eszre.

Ovu elott ,volt egy enyhe rozsaszines folyas ,ami eddig soha ,legalabbis nem vettem eszre.

Az alhasam puffadt es eleg faradtnak is erzem magam. A testhomet nem merem mindig de 36.5-6 szokott lenni, most 36.8.

A testszorzetem surubben novekszik az atlagosnak.

Esetleg voltak valakinek ilyen tunetei?

Koszi a valaszokat. :) Szep napot!



2020. júl. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után 2 nappal nem lehet semmiféle terhességi tünet. A hődet a progeszteron emeli, azt jelzi, hogy megtörtént az ovuláció.
2020. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 napja valóban volt ovulációd, és meg is történt a megtermékenyülés, attól még nem vagy terhes, ennyi idő alatt nem zajlik le a beágyazódás; semmiféle tüneted nem lehet. A mesterséges ciklusod gyógyszerrel egyáltalán nem mérvadó, tehát a naptárt is feleslegesen nézed. Ha védekezés nélkül szexelsz, nyilván lehetsz terhes, de felesleges vizsgálnod a tested ennyire, főleg első védekezés nélküli ciklusban, csak legyetek együtt, és élvezzétek egymást, a többi meg 2 hét múlva kiderül.
2020. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!