Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vezetitek a hőmérőzést?...

Hogy vezetitek a hőmérőzést? Hogyan áltatok neki az elején?

Figyelt kérdés
Kicsit nem értem a testemet és lehet ez jó lenne ha tudnám mi zajlik
2020. júl. 5. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam több helyen, hogy működik, aztán fogtam egy hőmérőt meg egy füzetet, és az éjjeliszekrényre tettem. De ez 13 éve volt, most már a telefonban vezetném valszeg. :D
2020. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ciklusponthu

Reggel ébredtem, gyorsan szájban megmértem (még pisilés, felkelés, minden előtt), később napközben beírtam, amikor eszembe jutott.

Évekig mértem, 1-2 hét alatt a reggeli rutinba beépül (és ugyanilyen gyorsan ki, amikor lemerül a lázmérőben az elem :P).

2020. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fertility friend applikációt használom, csak be kell írni a hőt és szépen vezeti a görbét, jelöli az ovulációt
2020. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fertilityfriend jobb, mint ciklus.hu. Utóbbi mindig rossz napra húzta be az ovut.

Minden reggel mèrd, ugyanabban az időben, egyből, hogy felèbredtèl.

5 percig mérd legálább, ne csak csipogásig. Szájban vagy hüvelyben!

2020. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok..
2020. júl. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!